Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a csajnak szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a csajnak szerelmet vallott?

Figyelt kérdés

nekem csak kicsit teszik ennyi

de nem tudom mit mondhatnák neki


2010. márc. 28. 22:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagy bajba kerülnél, ha becsapnád.
2010. márc. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem ismered eléggé, akkor hívd el valahova, hátha ez a gond. Ha ismered már, akkor meg mondd meg neki kerek-perec. Pillanatnyilag fájni fog neki, de hosszú távon csak jót teszel vele. Amúgy meg házinyúlra nem lövünk, ha mégis azt elég nyomós indokkal tesszük!

üdv

2010. márc. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

próbálj megismerkedni vele, hátha más is kialakul.

De ha nem, tudatnám vele hogy "bocsi de nemtudom nem vagyok készen egy kapcsolatra vagy most elég hülye időszakom van, nem vagyok szerelmes, de tetszel. De ha gondolod és akarod, szívesen eljöhetnél hozzám egyszer."

2010. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Mondj nemet. Ne gondolj arra h majd megszereted. Mert ha nem aminek nagy a valoszinusege ossze torod a szivet. Ne hasznald ki szegenyt.
2010. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!