Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a csajnak szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a csajnak szerelmet vallott?

Figyelt kérdés

nekem csak kicsit teszik ennyi

de nem tudom mit mondhatnák neki


2010. márc. 28. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, nem vagyok szerelmes. Talán egy kicsit vonzódom hozzád, de nem akarlak hülyíteni.
2010. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy nem kell.Ne hülyitsd.Az sokkal rosszabb amikor hamis reményeket kap.Voltam ilyen helyzetbe ugyhogy tudom.Amug yhány éves vagy?
2010. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

én 21 ő 18

de azé egy menetre jó lenne mert azt mondják nem semmi az ágyban olyan rossz lenne visszautasítani ha csak egy éjszakát akarok tőle ak mit mondjak neki

h nem akarom megbántani meg minden de azért ha gondolja egy estére összejöhetnénk?

ha ezt mondom kidob tutira :D

2010. márc. 28. 22:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsi szíved van, akkor nem használod ki. Ha lefekszel vele, hülyíted, kihasználod, megalázod. Próbáld meg tisztelni benne az embert.
2010. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha már hallottál róla akkor elég nagy szajha lehet! Szóval ő is csak le akar fektetni.....Hajrá, de csak 1 éjszakára!!!!!!!
2010. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

a barátom volt barátnője

nem hiszem h szajha:)

2010. márc. 28. 23:19
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Egy bukakkéra beszervezném, kis töfködés seprűnyéllel, meg iylesmi- a végén meg telibeszarod a szajhát, ennyi. Megérdemli. Sok sikert!
2010. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már elből nem jönnék össze a barátom exével!
2010. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tisztázd Vele,hogy vonzódsz hozzá,de ennyi,és kérdezd meg tőle,ő mennyire gondolja komolyan a dolgokat.Aztán majd ő eldönti,mit lép erre.Benne van a pakliban,hogy megbántod,ezért normális hangnemben közöld Vele,hogy a járás Nálad esélytelen.Ha megsértődik,kérj elnézést,és keress mást,majd ő is talál olyat,aki komolyan szeretné megpróbálni Vele,és megbékül idővel.
2010. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi bunkó szajházó taplót! Nem is ismeritek a csajt!



Szerintem mondd el neki az igazat, mármint, hogy a szerelem nem jön csettintésre, és te nem érzel még így, és tisztességtelen lenne ha kihasználnád őt, bár nagyon vonzó lány és a kisugárzása felébreszti a vágyaidat. Ettől nem tudsz tisztán gondolkodni, de nem akarod átverni. Ha ennek ellenére veled maradna akkor te bennelennél, de nem ígérhetsz semmit sem.


Te az elején tisztáztad mit szeretnél, és ő mégis bele fog menni. Na persze nem használhatod ki a lányt. Ha adsz neki egy esélyt, akkor tényleg kell adnod neki esélyt! Ha nem jön be nem jön be, de szerintem azt felejtsd el hogy megdugod aztán dobod, mert az patkányra és nem férfira vallana!!!

2010. márc. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!