Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a határ, meddig harcolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a határ, meddig harcolnátok egy lányért?

Figyelt kérdés
Ha látjátok, hogy van még kicsi esélyetek is arra, hogy ti egy pár lehessetek, meddig harcolnátok érte, hol van az a határ amikor már azt mondanátok, hogy kész vége reménytelen.
2010. márc. 25. 16:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha én tleg szerelmes vok egy lányba, ésutál szemmel láthatólag a csaj akk én addig megyek amíg dobog a szívem...szó szerint. Ha tleg szerelmes vok akk a lány jelenlegi pasijának nincs sok esélye a további életre!
2010. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
* pardon "és nem utál szemmel láthatólagot akartam írni".
2010. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretem akkor sztem nincs határ...::::D
2010. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

16:48 Jó a válasz :D

(persze tudom , hogy ahány ember annyi válasz születik majd ide)

2010. márc. 25. 16:54
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha látod rajta h marhára egyáltalán nemérdekled akkor harcoljon érte az akinek két annya van..... Nehogymá még "harcolni" kelljen érte mikor közbe sírnak h jajj nincs pasim.... hát elmegy a p*csába az ilyen...Kb eddig kell érte
2010. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

16:36


Te nagyon kemény lehetsz olyan igazi rajcsávó....

2010. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az ész a szivet betudja csapni, a szív a szívet képtelen!A szív szeret az ész tudja nem lehet. Így ketten örök ellenfelek. Az ész már lemond a szív még remél ám hiába az okos ész, az érző szív ezerszer többet ér!!!Nem az az Igazi, akivel le tudnád élni az életed... hanem az, aki nélkül nem!Szeretni amennyire csak lehet, mert ez az igazi erõ. Aki nagyon szeret, nagy dolgokat vihet végbe, és amit szeretetbõl cselekszünk, az jó. Ezzel szinte mindent elmondtam.Amugy ésszel nézve az én helyzetem is reménytelennek lehetne mondani.(120km és friss kapcsolatban van.)De tudom a lány szive akaratát és kitartok e mellett és nem adom fel bármit is mondjon a lány esze, mert a szivemnek a lényeg az ő szive. 24/F
2010. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

:))))

Harcoljatok!!! :)))

2010. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
22:56 vok-a válasz a kérdésben benne van.addig "megyünk" mig az a kicsi esély meg van!Ha az esély tudata ellenére feladja 1 pasi akkor az nem akarta igazán azt a nőt. EZ TÉNY!ha nincs esély ott a határ.Minden határ 1 esély annak túllépésére.Persze a komoly "küzdelemhez" már komoly szív kell.Az éssz ott már semmit nem ér.
2010. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
a komoly szándék kitart és harcol. A komolytalan csak mosolyog még mielőtt elindult volna. Mindig az győz aki szeret.Nem az aki többet tud!!
2010. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!