Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a határ, meddig harcolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a határ, meddig harcolnátok egy lányért?

Figyelt kérdés
Ha látjátok, hogy van még kicsi esélyetek is arra, hogy ti egy pár lehessetek, meddig harcolnátok érte, hol van az a határ amikor már azt mondanátok, hogy kész vége reménytelen.
2010. márc. 25. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hát én ugy tudom hogy a határ az ahol szántunk a traktorunkal szerentem ne száncs sokat mert elfogy a gázolaj
2010. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez remek, esetleg valami értelmesebb válasz? amúgy 22/L
2010. márc. 25. 16:06
 3/21 anonim ***** válasza:

Mikor, hol van a határ?

hmmm...a kérdés jó. Ezen most nagyon elgondolkoztam. kicsit bővebben a sztorit, ugy tán többet tudunk segiteni ;)

2010. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Leszbi vagy?
2010. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha van egy lány, akit nagyon megszerettetek, de mondjuk ő messzebb lakik, vagy esetleg már van egy kezdetleges kialakuló félben lévő kapcsolata, de még van rá esély , hogy a tietek lehessen, azaz a ti párotok, akkor mit tennétek meg azért, hogy a tietek lehessen életetek szerelme úgymond. Azaz hol van az a pont mikor azt mondjátok ti srácok, hogy nem küzdök érte tovább, vége, reménytelen?
2010. márc. 25. 16:11
 6/21 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem vagyok ilyen helyzetben , csak kíváncsi lennék pár véleményre.
2010. márc. 25. 16:12
 7/21 anonim ***** válasza:
gondolom az a végső határ, mikor feladják, ha összejössz a másikkal :)
2010. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát én ugyan lány vagyok de...

ha valóban nagyon szereted, életed szerelme, és ő is érez irántad valamit, akkor én a végsőkig elmennék. tudom, szemét felfogás, de szerelemben, és háborúban...

És, hogy hol a határ? Azt hiszem, azt neked kell érezned, hol nincs már tovább...

2010. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hegyeshalomnál tovább nem üldözöm a szeretetemmel.
2010. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
talán az lehet a határ, mikor a lány rá se hederít, nem is beszélgetnek, ez elég kiábrándító. ha viszont jó viszonyban vannak, akkor egy másik fiú elég zavaró tényező lehet...és igen, ha már jár valakivel akkor ott a vége. (bár másoknak ez sem okoz gondot, megvárják míg vége a kapcsolatnak, bár ez nem túl jó ötlet)
2010. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!