Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a lányért?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe végletesen bele vagyok zúgva már nagyon régóta. Jól elnevetgélünk egymással de nem az én súlycsoportom, ő eszméletlenül szép én meg inkább csúnya, és ezt érezteti is amikor egy-egy pillanatra intimebb hangot ütök meg, olyankor hidegebb velem. Próbáltam elfelejteni hiszen úgyse tetszek neki, volt már két röpke kapcsolatom az elmúlt másfél évben, de csak mindig erősebben beleszerettem ahelyett, hogy túl tettem volna magam rajta. Már el is távolodtam tőle, de azt nem bírtam ki, jobb közel lenni hozzá. Amúgy jóban vagyunk, szereti a társaságomat, és amilyen jószívű, soha nem bántana meg azzal, hogy kimondja, hogy nem tetszem neki.

Mit tudnék még tenni ebben a helyzetben ami teljesen bedarál?


2011. szept. 28. 11:25
 1/9 napietus ***** válasza:
48%

fordítsd az előnyödre a dolgot. az már nyilvánvaló, hogy ez a lány sosem lesz a barátnőd. viszont jó barátod, kedvel téged. az meg bizonyított tény, hogy a nőknek automatikusan jobban tetszik egy olyan pasi, akit gyakran látnak egy női szemmel is szép nő társaságában. érthető, ugye? tehát általa könnyebben találod meg azt a lányt, aki tényleg a barátnőd lesz.


29/N

2011. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olvass csajozással kapcsolatos könyveket, és próbáld is ki! :-) Nekem is ez segített. Aztán ha már jó vagy a nőknél, nála is megpróbálhatod.
2011. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

napiteus.blog.hu Nem, azt nem tudom elképzelni, hogy őt felhasználjam egy másik nő begyűjtésére. Az nélküle is megy, fölösleges ilyen játékokat űzni. Viszont én senki mást nem akarok. Amint már mondtam, otthagytam kettőt is, mert nem fair, hogy átverem őket. És nem akarom még egy nővel ezt megtenni, tudom milyen rossz érzés hiszen én folyamatosan két éve érzem.

Ha tudnám még a Jupitert is lehoznám neki ajándékba. Megpróbálok szépíteni magamon, edzek, igényes lettem a frizurától kezdve az övem márkájáig, választékosabb és humorosabb lettem... mindezt csak miatta.

Persze nem nyomulok rá, nem kötök semmit az orrára, hivatalosan puszipajtások vagyunk és akként viselkedek vele.

2011. szept. 28. 11:54
 4/9 A kérdező kommentje:
11:40 Arra még nem gondoltam. Köszi majd utána nézek.
2011. szept. 28. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be nála nyíltan! De ne mond neki azt hogy bele vagy zúgva mert elijeszti! És ha úgy érzed elhidegül mikor intimebb a téma max zavarban van.
2011. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is szeretem azt hinni és zavarban is van olyankor, de azért nem vagyok hülye sem és a reakciói egyértelműek, férfiként nem tetszem neki különben két év alatt lehetetlen, hogy ne vette volna rá magát, hogy közelebb engedjen. Teljesen kikészít, szeretnék hinni neked de sajnos nem úgy van. Ráadásul most jópár hónapra újra nagyon messzire fogok költözni tőle és már most tehetetlen vagyok, legutóbb sem enyhültek semmivel az érzelmeim csak kibírhatatlanná váltak. Teljesen hozzá vagyok kötve. Elég irónikus, hogy egy kis nádszál hölgyike hogy ledönt pedig egy talpraesett férfi vagyok amúgy.
2011. szept. 28. 12:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. :(
2011. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mért nem hívod el a lányt valahova? Mondjuk fagyizni vagy egy beszélgetésre ,ha jószívű tuti biztos , hogy nem fog nemet mondani. Egyébként milyen korúak vagytok és honnan ismered? Mondjuk ha egy iskolába jártok akkor felkérhetnéd szalagavató táncra is vagy valami ilyesmi.
2011. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mért nem hívod el a lányt valahova? Mondjuk fagyizni vagy egy beszélgetésre ,ha jószívű tuti biztos , hogy nem fog nemet mondani. Egyébként milyen korúak vagytok és honnan ismered? Mondjuk ha egy iskolába jártok akkor felkérhetnéd szalagavató táncra is vagy valami ilyesmi.

18:03 Sajnos nem egy suliba járunk. Ő 18 én 21 éves vagyok. Szoktunk menni együtt helyekre, de kettesben már nem annyira..

2011. szept. 30. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!