Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha minden olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha minden olyan lányért, akiben megfog valami, küzdenék akkor végül lenne barátnőm?

Figyelt kérdés
Tehát ha beszélnék vele, vagy udvarolnék egy olyan lánnynak, akit mondjuk először látok egy buliban. elhívnám akárhova akármit csinálni. és a sok udvarlás és próbálkozás és persze a pofára esések után, szerintetek biztos, hogy találnék olyat, aki elnézi a hibáimat és a szépet (is) látja bennem? (ezt a küzdelmet hiányolom magamból, meg az önbizalmat). szerintetek ez jó ötlet? vagy nem célszerű ezzel túlzottan erőlködni? köszi a segítő válaszokat :) 19F
2011. aug. 24. 23:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem tudom
2011. aug. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem lenen annyi pénzed :DD
2011. aug. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Inkog Nito ***** válasza:
Nem.Bocs.Tapasztalat.
2011. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nem éri meg, én is csak szenvedek egy csomó szép lány miatt, persze őket ez nem érdekli, ők nekik úgyis van elég hódolójuk


szóval mi csak szenvedünk, reméli a férfiállat, hogy hátha észreveszi úgy őt a lány, de amikor már eltetelik egy év is és semmi hát...

2011. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de ha nem próbálod meg, akkor biztos, hogy nem.
2011. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 twinky ***** válasza:
Probalkozz, de szolok: ezzel ronkreteszed magad. Ha lesz csajod, akkor foleg.
2011. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 WhiteLabel ***** válasza:
kizárt dolog mert nem tudom.
2011. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

az 5ös lottónál jóval nagyobbak az esélyeid. de csak HA PRÓBÁLKOZOL


de adhatnál nekem is pár tippet hogy ez a próbálkozás hogyan zajlik? voltam nem 1x strandol láttam jó nőket. de áhh semmi ihlet hogy mégis hogyan tovább

18f

2011. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én válaszom igen. Tapasztalat. Bár a másik oldalról:) Én lány vagyok, és nekem már volt olyan barátom akik azért tetszettek meg mert küzdöttek. Az egyik 4 hónapig a másik 6 hónapig. Előbbivel 6 évig jártam, utóbbival másfél évig. És elsőre egyik sem jött be, csak mint haver. Csak nagyon sokadikra szerettem beléjük:)
2011. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért mert egy lányért küzdesz nem leszel jóképűbb pasi. Persze, jó az, ha nem rohanod le egyből, de nekem ez nem alég ahhoz, hogy meg akarjalak ismerni például. :)
2011. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!