Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt? Olvasd lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt? Olvasd lenn.

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egyszer csak ír egy sms t egy csaj, akivel nem beszéltem régen, hogy reméli még találkozunk bla bla bla. aztán felhívom, beszélünk, minden oké, mondom hogy van előfizetésem és hívhatom többet ha esténként ráér, aztmondja persze örülne neki.

aztán ezekután mindig leráz?

lehet, hogy beíndítom a lúzerriadót? sosem hívok egy csajt 2nél többször egy nap, és általában több órát várok. de valahogy nem vágom ezeket.


Miért jelentkezik egy csaj, hogy akar találkozni velem , ha utána leráz? én leszarom, de azért megkúrtam volna legalább...vagy legalább találkoztam volna vele...


mit csinálhatok rosszul? vagy csak "ilyenek a nők" ?


2010. márc. 22. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyenek a nők :D
2010. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj Drága, vannak ilyen Pasik is! Hát lehet nem tetszel neki... de 100 másik oka is lehet! De próbálj kedvesebb lenni. én pl. örülnék ha a pasi felhivna naponta bár 2x ha nem lenne párom. Üdw, 17/L
2010. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"én leszarom, de azért megkúrtam volna legalább...vagy legalább találkoztam volna vele..." mert megérzik ezt a részt és nem kérnek az ilyen aljanépből aki így gondolkozik róluk....
2010. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
23.09-nél van a pont.
2010. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Foorty ***** válasza:
23:09 mondta meg a frankót! Nagyon igaz!
2010. márc. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!