Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sulimba észrevettem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sulimba észrevettem hogy egy fiú mindig nézz. Olvasd el az alatti szöveget! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem belé. Eltelt két nap hogy folyamatosan néztük egymást. Utána elkezdett furán viselkedni. Ha ránézzek gyorsan elfordítja a tekintetét, de sokszor látom hogy fél szemmel még engem nézz. És a barátnőm is megerősítette hogy amikor nem nézek rá mindig figyel. Mit csináljak? Utánozzam? Én se nézzek rá? Hogy adjam a tudatára hogy nekem ez nem jön be -mármint hogy elfordítja a tekintetét.
2010. jan. 29. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
szerintem szólj a CIA-nak
2010. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Am. nézz vissza...

2010. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy csak azért monta a barátnőd, hogy ne érezd magad rosszul.de ha te is biztos vagy benne, akkor próbálj vele többet lenni, beszélgessetek stb.
2010. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus tinijelenség.Valószínűleg vagy Te reagáld túl az egész dolgot, és lehet csak azért néz mert már Te is bámultad párszor és nem tudja hova tenni ezt a viselkedést, vagy pedig azért csinálja ezt mert tetszel neki, viszont nem elég bátor, hogy ezt a tuttodra agyja.Ami jelen esetben, hogy te is nézted őt, még jobban elbátortalanította.Szerintem ha nem mer lépni, akkor esetleg te menj oda hozzá, és mutatkozz be neki, vagy kérd meg, hogy segítsen neked, vagy vmi hülye dumával próbálj megnyílni felé és akkkor lehet, hogy bátrabb lesz, és egy idő után már válalja érzéseit. (feltéve ha a második állításban van benne, és nem te reagáltad túl) sok sikert! :)
2010. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
30%
Köpd le!!
2010. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szerelmes lettél egy olyan emberbe, akit nem is ismersz és még nem is beszéltél vele? hogy a francba?
2010. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

17:06

Nem tudom, hogy te milyen gyakan vagy kapcsolatban, de igenis van olyan, hogy nem ismered/nem beszéltél vele, de mégis beleszeretsz.


Kérdező.

Én azt tudom ajánlani, hogy menj oda és beszélgess vele. Ha jól érzed magad akkor megmondhatod neki azt, hogy hogyan is érzel. De figyelj azokra a jelekre, amik azt jelenthetik, hogy mégse akar tőled valamit, csak egyszerűen kíváncsi.


17/F

2010. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
50%
Én azt tudom ajánlani, hogy menj oda hozzá a legjobb szándékkal szarj a tenyeredbe és csapd szét az arcán!!
2010. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de jó h ez a legnagyobb problémád basszus.
2010. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hova jársz, lehet az vagy akit én szoktam bámulni fél szemmel :D
2010. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!