Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom felejteni! Mit csináljak? (Bővebben lent) Hosszú, de olvasd el kérlek!

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. Ha valakit érdekel, a Robi névre hallgatok. Elég korán belevágtam egy komoly kapcsolatba, ami igazán nem annak indult. 17 éves koromban megismerkedtem Dórával, ő akkor volt 15. Együtt buliztunk, összemelegedtünk meg minden, és tulajdonképpen csak egy egyéjszakás kalandnak indult, de jóval több lett belőle! 4 éven át együtt voltunk, most szakítottunk kb 3 hónapja. Azt hittem ő már örökre mellettem lesz, de mivel én voltam az első barátja,gondolom még élni akar. Engem nagyon felkavart ez az egész, mert tiszta szívemből szerettem...most hazudtam...szeretem ezt a lányt! És sehogy sem tudom elfelejteni, pedig látom, hogy ő már továbblépett, vagy ha nem is, de van barátja.Nagyon rossz őket együtt látni.Hiába megyek el a haverokkal csajozni, és mégsem tudom jól érezni magam, mert úgy érzem, azzal megcsalnám őt! Segítsetek, mit tegyek?:(
2010. jan. 6. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig még igencsak fiatal vagy ahhoz, hogy lekösd magad. Ha megismerkedsz egy csajjal azzal őt nem csalod meg hiszen már nem vagytok együtt. Járj el szórakozni és a csajozást még ne erőltesd, lesz csaj aki meg fog tetszeni.
2010. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Miért szakítottatok konkrétan?

Csak azért kérdezem, mert azt írtad, hogy "gondolom még élni akar", de más oka nem volt?

Beszéltél vele az érzéseidről?

Ne haragudj, nem akarok indiszkrét lenni, csak így ennyi információ amit leírtál egy kicsit kevés számomra, hogy bármilyen segítséget is tudjak adni a válaszommal.

2010. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ezért lett vége. Mert fiatal volt. Aztán ha volt valami más oka, én nem tudok róla. Tudja hogy szeretem, szakítás előtti éjjel beszélgettünk pont, hogy milyen jó együtt meg hasonlók. Azt említette akkor is, hogy én vagyok...voltam neki az első, és h jó lenne élni. De erre nem számítottam.
2010. jan. 6. 18:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Második válaszadó vagyok.

Amit leírtál elég különös. Kicsit úgy érzem, hogy ez a leányzó nem tudta eléggé értékelni a jót, meg azt, hogy mennyire szereted, és kicsit úgy tűnik, mintha nem tudná mit is akar pontosan.

Lehet, hogy csak annyi kell neki, hogy csalódjon, és akkor majd rájön, hogy mit veszített.

Annyi bizonyos, hogy nem csalod meg azzal, hogy próbálkozol másoknál.

Szerintem rendesen meg kell gyászolnod magadban ezt a veszteséget, s azt neked kell érezni, hogy mennyi időre van ehhez szükséged. Aztán próbálj meg nem foglalkozni vele, és keress mást. Tudom nem lesz egyszerű, de más út nincs. Még tényleg nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy lekösd magad.

Egyébként van valaki, mondjuk egy igaz barát, akivel meg tudod beszélni a problémáidat? Mert az is tud segíteni abban, hogy továbblépj. Nekem legalábbis segített annó...

2010. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Van, nyaggatnak folyamatosan:)

Meg persze segítenek, ahol tudnak.

Amúgy, nagyon szépen köszönöm a választ:)

2010. jan. 6. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Örülök, hogy vannak barátaid, akik segítenek.

Tudom milyen rossz érzés lehet most neked, én is jártam már ebben a cipőben.

Aztán, ha tudok valamiben segíteni, akkor csak nyugodtan kérdezz...

2010. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, én mondjuk amikor látom őket, úgy érzem hogy egy tőrt forgatnak a szívemben...minden percben kivonnám magam a forgalomból...de ááá még soha nem értettem meg az ilyen helyzetben lévőket,de most igen...Jó lecke volt...:(
2010. jan. 6. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy ezt érzed, hiszen még szereted, de idővel már nem fog annyira fájni.

Ezek sajnos olyan dolgok, amiket csak akkor tud megérteni az ember, ha átéli.

Aki meg érzékenyebb azt jobban szíven üti.

Minden esetre én bízom benne, hogy majd jön egy helyes lány az életedbe, aki segít helyrebillenteni a megtépázott lelked egyensúlyát.

2010. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk én voltam a barátnőd helyében és nekem is az első volt az exem. Bár nekem az első 22 évesen volt. Meg sem fordult a fejemben hogy én még "élni szeretnék". Én tiszta szívemből szerettem és szerettem volna ha együtt maradunk... nagyon sokáig. Ő is annyi idős volt, és nálunk ő volt aki sztem megijedt attól hogy esetleg le kell kötnie magát. ÉS amit sosem fogok megérteni hogy lehet fontosabb a munka mint a barátnő..... 23L
2010. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjam azt ,h átérzem a helyzeted?????

Mi is 4 évig voltunk együtt mi is elég fiatalon jöttünk össze és most elhagyott és én is azt látom ,h tovább lépett....Nemlehet ezzel mitcsinálni max az idő segít mert én a mai napig imádom 19f 1 hónapja lett vége:(

2010. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!