Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Elfelejtsem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Elfelejtsem? Vagy ne?

Figyelt kérdés

Mit kéne tennem?Mi a helyes út?

Van egy srác az évfolyamban,akivel tavaly nagyon jóban voltunk,szemeztünk,ésatöbbi,ésatöbbi.

AZtán meg összevesztünk nagyon valamin,de annyira,hogy a sárga földig alázott.Nem tudtam fölfogni,hogy ilyet csinál velem....Kiderült,hogy egy félreértés volt.Mai napig fölfoghatatlan ez az egész számomra,és miután ez megtörtént,utána megbeszéltük,hogy ezután semelyikünk nem szól egymáshoz,de a gáz az,hogy én még mindig rá gondolok,nem tudom elfelejteni,pedig már bő egy éve volt ez,és úgy nem szeretek rá nézni,mert félek,hogyha ránéznék,elbőgném magam(de ezt tényleg így érzem.)Annyira szeretem,szerettem.Nincs még egy ilyen srác a világon,mint ő.

pls.segítsetek.Köszi:,(


2008. szept. 13. 21:51
 1/4 anonim válasza:
100%
Felejtsd el, keress egy új fiút...
2008. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy ennyire megalázott most mindegy,hogy véletlen is volt,ez már elég indok lenne szerintewm,hogy elfelejtsd ezt a fiút.
2008. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is lépj túl rajta. Semmi jót nem várhatnál a megaláztatás után ettől a kapcsolattól, mégha csak félreértésről is volt szó. Beszélgetésre persze adhatsz esélyt, de csak akkor ha ő keres meg ezzel, de remélhetőleg addigra már lesz egy új fiú az oldaladon aki megbecsül téged.
2008. szept. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat.Sokat segítettetek.meg azért ti mégis csak tapasztaltabbak vagytok,úgyhogy köszike.
2008. szept. 15. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!