Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyre kevesebb srác van akit nem csak a szex érdekel?

Figyelt kérdés
15 éves csaj vagyok szeretnék kapcsolatot akár idősebb pasikkal is pl 16-17 évesekkel én megértem hogy fontos dolog a szex de már szinte félek bárkivel is összejönni aki idősebb ... nyilván én is lefeküdnék egy olyan emberrel akit szeretek de nem ilyen 1-2 hét után...Ti nem vagytok igy vele? ez normáliss?
2010. márc. 20. 18:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

egy srác mondta nekem 1x hogy sose jöjjek össze idősebb pasival mert hogy ők nem lelki társat akarnak meg ilyenek hát néztem egyet és probáltam elhitetni magammal hogy azért nem minden ember szexgép és hogy igenis a férfiaknak is vannak érzelmeik de a mai világba olyanokat hallani...

és jó 15 évesen nem valami hű de komoly kapcsolatra gondol az ember de akkor is elvárnék egy fiutol tiszteletet mert manapság sokszor látok olyan helyzeteket hogy a nő mintha csak egy tárgy lenne akit jol meg lehet b*szni ,meg hogy igenis lelki társ legyen és elfogadjon na meg ne sülve főve együtt legyünk jo ez már lehet más téma de nagyon belelendűltem :D

2010. márc. 20. 18:36
 12/21 anonim ***** válasza:

Én ilyen fiú vagyok, nekem az sem gond ha nincs szex egyáltalán egy kapcsolatban, az érzelmek fontosak:)

20f

2010. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hát én fiú vagyok, de én a egy lányban elsősorban, és számomra ez a legfontosabb, lelki társat keresek
2010. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Most leírom neked a szomorú igazságot: a fajfenntartás minden férfiban genetikailag kódolva van, úgyhogy régebben csak azért nem mondták ki mert visszatartotta őket olyan elavult dolog, mint az illem. Minden férfi előbb-utóbb találkozik egy olyan lánnyal, akit nem csak megd.ni akar, de úgy látszik, hogy neked meg nem volt szerencséd. 17/f
2010. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
remélem majd találkozok egy olyan sráccal..
2010. márc. 20. 18:58
 16/21 anonim ***** válasza:

18:50

Te azért dugod a csajokat, hogy utódokat nemzél?

2010. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Először minden srácnak a szex jut eszébe arról a csajról akit kinéz maganák. Tehát ha valaki odamegy hozzád leszólítani, akkor azért van mert szexinek talál, és meg akar dugni. Ezzel indul minden.


E mellet van az, hogy valóban érdekli a személyiséged IS, valóban tisztel, vannak komolyabb céljai IS, stb.


-van a b) verzió, amikor teljesen közömbös vagy a srácnak, csak haverkodni akar suliban pl, aztán később rájön, hogy össze akar veled jönni-


20f

2010. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mert egyre több lány adja magát oda könnyedén és a fiúk ehhez "hozzászoknak".
2010. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
utolsónak lehet tényleg igazad van !!
2010. márc. 20. 20:44
 20/21 anonim ***** válasza:

19:14 válaszára írom: Ez nem mindenkinél van így. Bár én az ég világon senkit nem szólítok le, de:

Ha meglátok egy szép lányt, meglehet, hogy megnézem magamnak, csak úgy diszkréten, de sosem jut az elsőre, de még sokadjára sem eszembe, hogy "de meg*ugnám". Esetleg az, hogy csinos, vagy szép arca van. Most akkor lehet, hogy én vagyok a kivétel, de akkor is.


A kérdezőnek:

15 évesen nem biztos, hogy jó ötlet a korodbeliektől várni a "megváltást". Előfordulhat, hogy találsz magadnak olyat, amilyet szeretnél, de a nagytöbbségnél bizony tombolnak ebben a korban a hormonok, melynek következtében a többségnek igencsak fontos tényező lesz a szex. Nem arról van szó, hogy ez a legfontosabb mindenkinél, de a legtöbbnél szerintem igen. Hozzáteszem, ez természetes dolog. Aztán ottvannak a kivételek, mint te akinek sokkal fontosabb lenne egy lelki társ. Vagy mint én, akinek meg aztán egyáltalán nem számít, de mi vagyunk kevesebben, ez 120%!


19/F

2010. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!