Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom sokkal kevesebb szex-el is beéri, mint én?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk egyébként jó, és ha van, akkor a szex is, de olyan heti 2. 25 évesen szerintem ez nem egészséges. Én többet igényelnék, de tőle szeretném megkapni. A válasz, természetesen az, hogy fáradt, de szeret, minden rendben van. Gyakran én vagyok aki kezdeményez. A barátnőm azt mondta, hogy miért nem keresek egy szeretőt. Ebbe nem mennék bele, nem lennék rá képes. Hagyjam el, és keressek egy tüzesebb pasit? Ez már a sokadik este/éjszaka amit végigbőgök. Tudom ez a sokadik ilyen kérdés, de várom az őszinte válaszotokat. Normális lehet egy kapcsolat igy, hogy ennyire eltérőek az igények?
2009. máj. 25. 01:00
 1/7 vav22 ***** válasza:
Hát ha ezt komolyan mondja, h akkor keress egy szeretőt, akkor tuti nem szeret igazán... Ettől függetlenül ha tényleg szeretitek egymást és minden jól megy, harmónikusan éltek együtt komolyabb veszekedések nélkül, akkor szerintem heti 2 sex nem szakítóok. Bár ezt sokan nem így gondolják, sokak szerint a sex meghatározó. Szerintem meg ha minden okés más téren akkor kompromisszumokat kell kötni és ezt a problémát is megbeszélni és neki is kellene néha engednie nem csak neked.
2009. máj. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félreértettél, nem a párom mondta, hogy keressek szeretetőt, hanem egy barátnőm. Én vagyok a páros női tagja. Elfelejtettem odaírni.
2009. máj. 25. 01:14
 3/7 vav22 ***** válasza:
81%
Bocsi,végigolvastam csak már álmos vagyok és nem figyeltem oda eléggé... De a többi attól még áll :-) Amúgy ex-párommal én is így voltam és még a korra is egyeznek, ő is ennyi idős volt. Én nem emiatt hagytam őt ott, ezt a problémát úgy tudtam megoldani, h kénytelen voltam magamnak elintézni mikor nagyon rámjött,de azt meg elég gáznak tartottam :S . De jobbat nem tudtam, hiszen megcsalni mégsem akartam, igényem meg lett volna több sexre...
2009. máj. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem ne eröltesd!!Nem a sexröl és a pajzán sexjátékbol áll a világ!Szeresétek egymást és szerintem elág hetente egyszer vagy kéthetente egyster sexelni!
2009. máj. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már volt ilyen kérdés. Miért nem olvasol vissza?

Rengeteg jó válasz született: kedveskedés, új módok, pozíciók, helyzetek (csábítás) - feladatátvállalás, stb.

Ez is le van már írva:

Azt is meg lehet tenni, hogy nem mindig direkt szex megy: odabújás, ölelkezés, masszírozás - ezek fáradtan is jól esnek.


Amúgy meg itt annyi fiúnak van hiánya ebben, hogy csak győzzél szaladni, ha megtalálnak. Merrefelé is szoktál járni?

2009. máj. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsi a farka, ezért kellemetlen neki.
2009. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerinted egy olyan nő, akinek nincs pasija, hogy csillapítja a szexuális vágyát????

Igen, kézzel, vibrátorral, vízsugárral (zuhanyzás közben), és nincs ebben semmi ciki vagy kellemetlen.

Ha egyszer igényed van rá, akkor "magad uram, ha szolgád nincsen"!

Hajrá!

2009. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!