Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre kevesebb a szex. Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevesebb a szex. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Párommal majdnem 2 éve vagyunk együtt, mostanság elég keveset szeretkezünk. Régen nem volt ritka a napi 1 sem, mostanában heti 1re állt be a dolog. Már gondolkodtam, hogy nem-e én rontok el valamit, de semmi indokot nem találtam meg ő is azt mondta, hogy nem miattam van ez így. Lehet, hogy egyszerűen csak megunta már?
2010. júl. 9. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Megunni? kétlem... vmi más /lelki/tesi/ okai lehetnek.


Szerintem.

2010. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Testi okról nem tudok, mint ahogy lelkiről sem. Nehezen nyílik meg előttem a mai napig, szinte sose beszél az érzéseiről, gondolatairól, de már eléggé kiismertem és tudom, mikor mit jár a fejében.
2010. júl. 9. 23:34
 3/11 anonim válasza:
Mivan ha megcsal? Másnál jobbat kap és ezért nem kellesz már neki annyira mint régen. =/
2010. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond... Mi 1,5 éve vagyunk együtt, és ha sok a melónk fáradtak vagyunk, akkor mi is kevesebbet szeretkezünk... van olyan, hogy csak heti 1 van, de nem gondolok semmi rosszra, hiszen tudom a dolog hátterét. Aztán meg van olyan, hogy egész héten mindennap... ez sokmindentől függ. Ettől nem szeret téged kevésbé, csak van, amikor kicsit más foglalja el az agyát :)
2010. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Igyekezz minél több változatosságot beiktatni. Ha lány vagy? akkor új szexi fehérnemű, támadd le teljesen váratlanul esetleg olyan helyen ahol eddig nem próbáltátok. Magyarul a lényeg, hogy valami más legyen mint eddig. Sajnos eljön az idő, hol kevesebb hol több idő alatt. Ha se Te sem párod nem igyekszik változtatni akkor sajnos vége lehet a kapcsolatnak. Nehéz ügy, de ha akarjátok folytatni akkor ki kell szakadni a megszokottból. Sok kitartást és sikert kívánok!
2010. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

még annyit, hogy nálam ez már akkor fordult elő - de persze ettől függetlenül nála nem biztos ezvan - amikor már nem az aktuálissal képzeltem el a közeli/távoli jövőmet, és éreztem, hogy lassan ideje lépnem ez ügyben...


Nem mondom azt hogy már van valakije, de lehet hogy nem tervez hosszútávra veled.


1 vélemény.

2010. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia

Sajnos nem írtad le, hogy férfi vagy nő vagy, de én megosztanám veled a tapasztalatom. 20 éves lány vagyok, 2 éve vagyok, és másfél éve élek együtt a barátommal. Régen naponta többször is csináltuk, ahogy cska megkívántuk egymást.. Amióta elkezdődött a nyár, a jó idő, egyszerűen én nem kívánom. Sokat veszekszik emiatt, hogy "talán van más?" vagy "velem van a baj?" stb.. Nem is evszekszünk, csak inkább rosszul esik neki :( De egyszerűen nem megy.. Próbáltam rászánni magam, de az még rosszabb, nem tudom tettettni.. Egyszerűen a nőkre rájön ez néha szerintem..

2010. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem csal meg, ideje sem lenne rá, mert vagy dolgozik vagy velem van

komolyan gondolja a dolgot, mert már az összeköltözést tervezgetjük, házasság, gyerek is szóba jött

a fehérmenűs dolgot is próbáltam már, de az sem jött be neki igazán, volt, hogy észre sem vette, hogy új göncöt vettem :)

2010. júl. 9. 23:46
 9/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok, 22, ő pedig lassan 23
2010. júl. 9. 23:46
 10/11 A kérdező kommentje:
megyek aludni, de attól még várom a válaszokat, ötleteket. jóéjszakát :)
2010. júl. 9. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!