Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyre kevesebb srác van akit nem csak a szex érdekel?

Figyelt kérdés
15 éves csaj vagyok szeretnék kapcsolatot akár idősebb pasikkal is pl 16-17 évesekkel én megértem hogy fontos dolog a szex de már szinte félek bárkivel is összejönni aki idősebb ... nyilván én is lefeküdnék egy olyan emberrel akit szeretek de nem ilyen 1-2 hét után...Ti nem vagytok igy vele? ez normáliss?
2010. márc. 20. 18:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
sztem rosszul írtad ki a kérdést!
2010. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem normális, de spec ezért jó komolyabban megismerni előtte az illetőt. ill akik csak sexre mennek azok mindíg bepróbálkoznak, a rendesebb srácok meg csak nagyon ritkán és inkább a biztosra mennek, (legalábbis én ilyen vagyok):D
2010. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ha rosszul irtam bocs de remélem lehet érteni mire gondolok..
2010. márc. 20. 18:10
 4/21 anonim ***** válasza:
Mi baj a szex-el?
2010. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nálam 2 kategória van. az egyikbe azok a lányok tartoznak akiket csak megb*sznék, de sose jönnék velük össze, a másikba pedig azok, akikkel inkább komoly kapcsolatot szeretnék és nem egyből a sex jut róluk az eszembe
2010. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
jól írta ki a kérdést, csak éppen valahogy mégis furcsán:D, én is kb. 10szer olvastam el lassan, mire fel tudtam fogni (az értelmét egyből értettem, de felfogni a mondat szerkezetét, csak 10.re tudtam kb.:D).
2010. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mert divat manapság minél többet b*ni és hangoztatni. Régen is legalább annyira érdekelte őket, mint manapság, csak most nyíltabban ki is mondják. De van még esély. Én pl. reménytelenül romantikus vagyok és ismerek még ilyeneket:)
2010. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
dejó hallani hogy vannak ilyenek is:)
2010. márc. 20. 18:19
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi a baj a kérdéssel? Ki hagyott 2 vesszőt, de am sztem teljesen érthető / értelmes.
2010. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen érthető.

Amúgy nem normális. Ha a többiekkel tartasz k*rván@k néznek ha nem akkor meg kiközösítenek, válasz melyik a jobb. Én az utóbbit választottam, nem volt hozzá gyomrom, hogy beálljak a h*e pi*ák közé.


Utálom a trágárság szűrőt!! :D

2010. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!