Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szörnyű helyzetben vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű helyzetben vagyok. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom.kb.1 évig voltunk eggyütt utána szakítottam vele mert sokszor veszekedtünk,meg egyszer megcsalt meg stb.és már nem is bíztam benne.Ő meg erre olyanokat mondott hogy állandó rögeszméim vannak keressek valaki mást aki el tud viselni.Később véletlenül öszehozott a sors egy kedves aranyos pasival.A volt barátomat sikerült elfelejtenem és csak az ujra tudtam gondolni.De sajnos fogalmamsincs hogy de a volt barátom megtudta hogy most ez az uj pasi van a képben egész éjszaka hivogatott és fojamatosan küldi az üzeneteket.Hogy ne haragudjak meghogy most jött rá hogy milyen fontos vagyok neki meg hogy nem akar elveszíteni stb.Már a telefonban is nagyon sírt.

Nagyon megsajnáltam de igazából nem szeretem annyira máraz uj barátomat jobban szeretem de nemtudom elviselni ha valaki miattam sír.Nem akarom a volt barátomat megbántani.Mit mondjak neki?Most mit csináljak?


2008. szept. 13. 09:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Már elintéztem.A hátam mögött bekavart a mostani barátomnak alig tudtam helyrehozni a dolgot.A volt pasimnak meg megmondtam hogy vége! :(
2008. szept. 13. 14:34
 12/14 anonim ***** válasza:
Most nem azért, lehet én vagyok ilyen haragtartó, de az 1. mondatban benne van, hogy milyen sokat veszekedtek megcsalt és nem is bízol benne. Nem tudom mért írja mindenki, hogy ne bántsd meg meg stb amikor eléggé egyértelmű a helyzet és a srác volt a hunyó...
2008. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a régivel...aki ilyet vág a fejedhez, hogy "viseljen el téged más", hát tudod hova menjen. Ráadásul még meg is csalt.

Ne pazarold rá az időd, lehet csak félre akarja állítani a másikat. Lehet sajnálod, megértem, de hidd el nem ér annyit. Jött valaki más, talán jobb, adj neki is esélyt, ha már azt mondod, hogy jobban szereted mint a régit.

2008. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bekavart? Ok. Akkor tényleg ne foglalkozz vele, amiért ilyen gyökér volt, töröld az összes tőle jövő hívásokat, szüntesd meg vele az msn, myvip,iwiw kapcsolatokat, és ha mászik rád, zaklat, kérj meg 2-3 fiút, hogy állítsák le. Innentől kezdve önmagáért felel a srác.


Egy szingli fiú (19)

2008. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!