Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szörnyű helyzetben vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű helyzetben vagyok. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom.kb.1 évig voltunk eggyütt utána szakítottam vele mert sokszor veszekedtünk,meg egyszer megcsalt meg stb.és már nem is bíztam benne.Ő meg erre olyanokat mondott hogy állandó rögeszméim vannak keressek valaki mást aki el tud viselni.Később véletlenül öszehozott a sors egy kedves aranyos pasival.A volt barátomat sikerült elfelejtenem és csak az ujra tudtam gondolni.De sajnos fogalmamsincs hogy de a volt barátom megtudta hogy most ez az uj pasi van a képben egész éjszaka hivogatott és fojamatosan küldi az üzeneteket.Hogy ne haragudjak meghogy most jött rá hogy milyen fontos vagyok neki meg hogy nem akar elveszíteni stb.Már a telefonban is nagyon sírt.

Nagyon megsajnáltam de igazából nem szeretem annyira máraz uj barátomat jobban szeretem de nemtudom elviselni ha valaki miattam sír.Nem akarom a volt barátomat megbántani.Mit mondjak neki?Most mit csináljak?


2008. szept. 13. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Hát először gondold végig. Lehetőleg ne bántsd meg, ez tény. De mondd meg neki, hogy megbántott, és nem esett jól neked. Mondd meg neki, hogy van barátod, és most vele foglalkozol, de lehetőleg finoman adagold be neki. Említsd meg neki, hogy iránta érzett szerelem elmúlt, vagy halványodik, és nem tudnád folytatni vele. (Vagy ha igen, azt neked kell eldönteni) Mindenesetre úgy mondd el neki, hogy ne egyszerre, mert az kicsit sokkolná őt. Ha tudja, hogy van pasid, akkor azt mondd el neki, hogy mit érzel iránta, hogy elmúlt, stb.


Üdv: Tamás

2008. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki mindent de erre ő azt mondta hogy döntsek vagy ő vagy a mostani barátom. :S
2008. szept. 13. 09:55
 3/14 A kérdező kommentje:
Már sírtam is éjszaka.
2008. szept. 13. 09:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen derült ki számomra, hogy az új barátoddal máregyütt vagytok e és mennyi ideje. Ha igen, akkor igy látatlanban ha választanom kéne egy bejáratott, de rosszul működő kapcsolat, vagy egy új ami már beindult és jónak tűnik - között, akkor az utóbbira szavaznék. Azért sztem ha megcsalják az embert, az eléggé alááshatja a kapcsolatot. És sosem lehet tudni előfordul e mégegyszer.
2008. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Írd le levélben msn címed, megbeszéljük!


Üdv: Tamás

2008. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Szia, nagyjából tudom min mész keresztül én egy hasonló helyzetben voltam fél éve, de én már mikor elkezdtem az új kapcsolatot, elmondtam a volt pasimnak, hogy vége. Ez fontos, akkor is, ha sír utánnad, én utánnam is sírt, és sokszor gondoltam arra, hogy jól csinálom-e...stb, de csak SAJNÁLTAM!

Azt nézd, hogy mit érzel az új kapcsolatod iránt, és főképp ne rángasd bele a múltadba, mert megmérgezheti a kapcsolatot! Rendezd le te magad, és tudd, hogy nélküle is van élet, mert a veszekedések, és a megcsalások mind arra utalnak, hogy valami köztetek nem úgy működik ahogy egy párkapcsolatban kellene, a megcsalás sajnos sokmindent elárul... nem én fogok dönteni, ezt neked kell!

A telefonszámodat könnyen le tudod cserélni!

Nekem egy nagyon bölcs ember azt mondta, hogy finomkodhatsz ahogy akarsz, akkor sem fogod sebek nélkül végbemenni a szakítás...hisz neked is maradtak!

Drukkolok a jó döntéshez!!!

Üdv: Bea

2008. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

ezt úgy hívják, hogy érzelmi zsarolás.


legyen eszed.

mondd neki, hogy akassza fel magát.

2008. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Telefonszámot nem kell váltani, csak egyszerűen híváskorlátozást kell bekapcsolni. Maradjon úgy két hétig, utána már nem hív. Tehát csak listáról tudjanak hívni. Listára teszed a fontosabb emberkéket (max 10, vagy 20 ember).


Beállítások, hívások, híváskolátozás, csak listáról, szerkeszt...


Üdv: Tamás

2008. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nem itt kell udvarolni!!!!!!!!!!!!!
2008. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na annak a fiúnak most nagyon összetörted a szívét. Szerintem a híváslistás izé az nem rossz, és a mostani barátoddal is beszéld meg, hogy semmiképpen se rúgjon belé mégegyet a volt pasidba. Most az lesz mindkettőtöknek a legjobb ha az a " harmadik fiú " kicsit elmegy pihenni... 1-2 hónap múlva próbálj meg vele barát maradni, de általában mi, pasik, gyűlöljük ezt a patthelyzetet, itt már semmisem olyan jó mint régen, vagy megpróbálkozhatol egy B verzióval, ha már nagyon rossz a helyzet, azzal hogy egy aranyosabb leányzóval összehozod, aki kicsit kezeibe veszi azt a fiút. A haverom is k*rvázni akart a szakítás után, de a volt barátnője megtíltotta neki, és átmenetileg megkérte a barátnőjét, hogy barátkozzon a haverommal, meg én is leállítottam a kurv*zásról, és most kezdett el a lánykának bókolni :)


Beszéld meg az exeddel a dolgokat, de minimum 3 hét múlva! Drukkolok!


Egy szingli fiú (19)

2008. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!