Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkeseredtem, igaza lehet h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeseredtem, igaza lehet h elsiettük v jól is alakulhat?

Figyelt kérdés

tudom h multkor volt ilyen kérdés, de konkrétan az én esetemmel szeretnék segítséget kérni, ugyh örülnék minden normális válasznak :)

a barátom 19 éves én 17, 1 hónapja jöttünk össze, mind2en szűzek voltunk és 2 hét után lefeküdtünk egymással. nagyon jó volt, egyikünk se bánta meg, a kapcsolatunkhoz is mind2en komolyan állunk. az ismerőseink is hosszű jövőt jósoltak nekünk, de egyik haverom aki mindaddig amig meg nem tudta h lefeküdtünk egymáshoz ugyanezt gondolta (h sokáig leszünk együtt) de most azt mondta h elsiettük a dolgot és így max néhány hónapot ad még nekünk, mert egymásra fogunk unni .. :(:(

én nem így gondolom, jól megvagyunk nagyon, de állandóan ezen jár az agyam mióta ezt mondta .. :(

mit gondoltok? volt vki hasonló helyzetben?

kérlek segítsetek :(


2010. márc. 19. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet megjósolni egy kapcsolat jövőjét. A barátod nevetséges. Az, hogy lefekszel azzal akit szeretsz, az miért jelenti azt, hogy vége lesz hamar egy kapcsolatnak?


Ne poénkodj már.. a szülők nagy része sem azért válik el, mert lefeküdtek egymással, hanem mert nem működött. Szóval ilyen marhaságot...

2010. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Én 15 és fél voltam a barátom 19, amikor összejöttünk. Nekem volt már dolgom fiúval akkor, de az igazi szexig nem jutottam el még akkor, magyarán szűz voltam - ő szintén, csak ő még a csókig se jutott el addig senkivel. Mi 6 nap(!) után feküdtünk le, mert annyira akartuk, hogy már nem bírtuk tovább. Mindez 2008 január elején történt. Azóta együtt vagyunk, és bár kezd megromolni a dolog, nem amiatt, mert korán lefeküdtünk egymással. Sőt, talán a szex az egyik legbiztosabb pont köztünk...

2010. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat, főleg az utolsónak, hogy megosztotta velem a saját tapasztalatát :):)

egy kicsit megnyugodtam :)

2010. márc. 19. 17:32
 4/6 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat :)
2010. márc. 19. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hülyeség. Ne hallgass arra a barátodra. Neked jó volt, a pasidnak jó volt. Nem bántátok meg. Akkor meg mi a gond? Mert szerintem semmi. Nem ettől függ, hogy meddig lesztek együtt. A szex része egy kapcsinak. Ha örömmel művelitek az mindkettőtöknek jó. Ennyi. Élvezni kell amit lehet.
2010. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi a kérdés, de hogy alakultak a dolgok? :)

Szinte ugyan ebbe a helyzetbe kerültem... :(

2013. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!