Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk, ha elsiettük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, ha elsiettük a dolgokat?

Figyelt kérdés
Szóval! Egy hónappal ezelőtt jöttünk össze a párommal, már régebbről ismertük egymást, párszor már voltunk egy társaságban. Aztán gyorsan peregtek az események egyszer randiztunk és utána úgy viselkedtünk, mintha már több éve együtt lennék. Viszont néhány napja volt egy komoly beszélgetésünk és rájöttünk, hogy kissé elsiettük a dolgokat,hogy vissza kéne venni a tempón, de ő azt mondta, hogy attól fél, hogy pótolhatatlanok az elmaradt kapcsolat eleji randizgatások. Tudom, hogy nem akar velem szakítani, mert annyira őszinte,hogy azt elmondta volna. De mégis mit tegyünk? Hogyan hozzunk helyre a kapcsolatunkat? Nem akarom elveszíteni, mert nagyon megszerettem őt! Tanácsok???
2009. szept. 27. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
mit jelent az h gyorsan peregtek az események? lefeküdtetek? ezen már úgyse tudsz változtatni, ami megtörtént, megtörtént, viszont ha zavar, akkor mondd meg a párodnak, hogy egy darabig csak pl. a városban találkozzatok, aztán ha eltelt egy kis idő, akkor hagyhatjátok "felpörögni az eseményeket" :) egyébként hány évesek vagytok?
2009. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, forditsatok nagyon figyelmet egymas megismeresere, es majd utana a sexre.
2009. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen elég hamar lefeküdtünk egymással!

22-L, 28-F

2009. szept. 27. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is estem már hasonló hibába. Azt hiszem ezekben a kapcsolatokban az a szikrázás hiányzik a két ember között. Ha a párod belemegy, akkor találkozgassatok egy kicsit ritkábban, akkor is olyan programokat szervezzetek, amikor nem tudtok egymásnak esni azonnal! :) Menjetek el sétálni, vagy vidámparkba, moziba, vásárolni, vacsizni, vagy ami tetszik, a lényeg hogy ne otthon legyetek, ne érezzétek úgy, hogy már teljesen összecsiszolódtatok. Hozzatok be új élményeket. Kérdezd meg a párod, hogy neki így megfelelne e (nem vagyok benne biztos mivel már lefeküdtetek egymással, utána nehéz megálljt mondani)
2009. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!