Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti nem agyaltok azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nem agyaltok azon, hogy volt, amikor a barátotok mást szeretett, ölelt, stb? Szerintem nagyon zavaró, nem tudom, hogy mellőzzem az ilyen gondolatokat.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 22:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo...ha lepontozol, akkor is leirom a velemenyem, ami biztosan nem fog neked tetszeni, de nem erdekel...ennyire onzo nem lehetsz...most veled van, ergo teged szeret...miert foglalkozol a multjaval?...egyszer megunja s otthagy, s akkor is neki lesz igaza...ami volt, azt el kell felejteni...elj a manak meg ilyenek...a feltekenyseg...az is hulyeseg...ha szereted=> megbizol benne...hallottal mar olyanrol, hogy feltetel nelkuli szerelem/szeretet??...szerintem, ilyen hulyesegekkel ne edd az agyat, mert megunja, s akkor aztan azert fogsz ide kerdest kiirni, hogy adjunk otleteket, hogy hogyan szerezd vissza...mindenkinek sajat elete van...es neked, mar meg ne haragudj, de semmi kozod ahhoz, hogy milyen volt/miket csinalt a volt baratnoivel...remelem tudtam segiteni...19/L
2010. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
volt, hogy veszekedés volt ebből, de az azért volt, mert hazudott, az ő szavaival élve nagyobbnak akart tűnni a szememben..a lényeg, hogy én magamat rágom ezzel és nem őt.persze, észre szokta venni rajtam, ha valami baj van és pont ezzel nem akarom elrontani az egészet csak nem tudom kontrollálni azt, hogy ne gondoljak néha ilyenekre..
2010. márc. 18. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!