Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti nem agyaltok azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nem agyaltok azon, hogy volt, amikor a barátotok mást szeretett, ölelt, stb? Szerintem nagyon zavaró, nem tudom, hogy mellőzzem az ilyen gondolatokat.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 22:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
igen elég s.zar nekemis eszembe szokott jutni :S
2010. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
kérdező önző vagy.
2010. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne önzőség, szerintem egyáltalán nem jó érzés, a gondolatokat pedig nehéz irányítani, ha egyszer eszembe jut, már nem tudom kiverni a fejemből..
2010. márc. 17. 22:13
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Nem, mert tudom, hogy most engem szeret.

18/L

2010. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj ezen,mert a múltat senki nem tudja megváltoztatni és az ilyen képzelgések ne álljanak most közétek.Amúgy neked is van múltad,hogy esne,ha a párod azon filózna,hogy te kivel mit,hol és hogyan.Ezen nem szabad gondolkodni,mert becsavarodik az ember és mivel már LÉNYEGTELEN,ezért nem szabad kockára tenni miatta a működő mostani kapcsolatot.
2010. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan fiú vagyok, de nálam is volt ilyen probléma, hogy a barátnőm kivel mikor mit csinált előttem. Neked ő az első?

Amennyiben nem akkor ugyanúgy a barátod is emésztheti magát ilyesmin. Belegondoltál már ebbe?

26/F

2010. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazad van, pont ezért szeretném, ha valami tanácsot adnátok, hogy ne gyötrődjek ilyen hülyeségeken:)
2010. márc. 17. 22:16
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére mi elsők vagyunk egymásnak mindenben,így nincs ilyen érzésem,de biztos érdekes lehet.Konkrétan nem is igazán féltékenység,mert ez egy valós dolog ,ami már megtörtént,így nem tehetsz ellene semmit.Szerintem a férfiak nem nagyon örülnek ha sok barátja volt a barátnőjüknek előtte,de nem olyan féltékenyek mint, ahogy a nők tudnak lenni.
2010. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem ő az első, nekem is voltak már mások és őt ez nem nagyon zavarja. Én is tudom, hogy ez tök felesleges:/
2010. márc. 17. 22:17
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor jó, ha tudod.

A következő barátoddal, ha lesz, nem arra fogsz gondolni, hogy miért nem az előzővel vagy még, gondolom.

Ez az élet rendje, van, hogy jönnek, mennek az emberek, de alap dolog, hogy ezzel együtt tudjunk élni. Amit mondasz, mindenki fejében megfordul legelőször, de aztán természetes lesz. Ez van.

2010. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!