Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/L es 15/F . Mukodhet a kapcsolat? Velemenyeket kerek:D

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 17:30
1 2
 11/16 Nindzsaa válasza:

3év nem a világ, de ebben az esetben a srác még csak 15éves ami fiúk esetében igen zsenge kor viszont egy 18éves lány/nő már érett gondolkodású(jobb esetben). Próbáld meg, de nem hinném, hogy hosszú életű dolog lenne.


21/F

2010. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nekem 14 volt a barátom akivel először jártam én akkor vtam 17. másfél évig úgymond működött de kijött az hogy fiatalabb. más felfogás, más érdeklődési kör, lökött haverok... nálunk a féltékenység ölte meg ezt pedig nem jártam nélküle bulizni se, nem öltöztem kihívóan... szerintem ez a dolog h a pasi fiatalabb inkább idősebb korban működhet. jobb az ha a lány a fiatalabb pár évvel. de ez csak az én véleményem 1 másfél éves kapcsolat után...
2010. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a lány, akkor azt mondom, működhet. Ha te a fiú vagy, akkor azt mondom, nem.
2010. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, azt mondom, attól függ, mik a terveid a közeljövőben. Ha élni, szórakozni akarsz, akkor működhet.

Ha komolyabb terveid vannak, akkor nem,

Ha a fiú vagy, attól függ, mennyire összeegyeztethető az életviteletek. A tesóm 15 volt, a barátnője 19, de csak 3 hónapig voltak együtt, nem konkrétan az korkülönbség volt az oka a szakításnak, de közrejátszott az is.

2010. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sem működhet.

Gondold végig, a fiú még csak elkezdi a középiskolát szinte,mikor a lány már majdnem érettségizik....

20 környékén szerintem már működhet,ilyen korban még nagyon látszik az a 3 év...(ja és fordítva azért,mert a lányok elvben érettebbek)

2010. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

hát működhet, de nem valami stabilan gondolom a csaj csak egy érettebb és magához illő palival járna, ha még is bele gondolsz lehet könnyen félre lépne.


14/L

2010. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!