Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lehet valaha kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valaha kapcsolat? Vagy én nem tomxD Szeretnék véleményeket hallani erről a dologról:D Na elmesélem az egész dolgotxD egy kicsit áh izé na mind1.

Figyelt kérdés
Úgy volt h gondoltam ma tesi órám van akkor viszek magammal hajvasalót, sminket meg mindent. Az egyik barátnőmnek mondom a suliba h menjünk el vásárólni a másik bnőnek. Elérkeztünk az órák végéhez mondom a bnőmnek h áh egy kicsit rendbe kell szednem magamat meg mindenxD Elkezdi minek készülsz ennyiri? talán randid lesz?xd Mondom nem csak a főtérre megyünk a karácsonyi vásárba:D Márvégig nézzük az egyik sort aztán kezdjük a másikat erre meglátom azt a srácot aki teccet vagy teccik már nem tom már régóta nem gonolkoztam róla, sok dolog tötént, ezt a srácot úgy ismertem meg h a nővéremmel és a bnőmmel aki most volt velem kimentünk a térre hajnalba szórakozni egy kicsit a barátnőm elmet haza aztán én meg a nővérem maradtunk meg jó sok fiú és a nővérem elment wc-re valamelyik kocsmába én meg ott maradtam kb 15 fiúvalxD áh mondom fasza. Aztán elkezdtem beszélgetni két sráccal egyik volt ő:D és áh szegénykéek a vonata egy olyan 5 óra múlva ment volna legközelebb mondja h nem aludhatnák ott nálad mondom ha megtárgyalod a nővéremmel, akkor felőlem oké:D úgy sajnáltam szegénykét tiszta lila volt az a szép ajka, aztán elfordulok egy kicsit a többiek felé h miről beszélnek erre azt hallom h milyen szép az arca visszafordulok erre mondják h igen rólad beszéltünk én meg se tudtam szólalnixD erre mondják h azt szokás mondani h köszönöm vagy h tudomxd aztán elmentünk az egyik kocsmába mert már nagyon hideg volt meg minden, és megyünk föl a lépcsőn én meg hátra nézek erre elkezdi h őrizek hátulról:D aztán hazamentünk puszi meg minden, Hát msn-en besz vele, meg amikor mentünk gombába és ott találkoztunk vele akkor puszi meg minden, aztán már tökre elfelejtettem amikor ez történt ma és amikor megáttam kb 2-3 méterre előttem szószerint lefagytam csak néztem őt ő pedig a barátnőm elmondása szerint engem de így szembe egymással álunk, kb fél percig vagy több ideig se kép se hang nállam semmi erre nagynehezen kinyögtem egy sziát aztán ő is vissza köszöt:D az lehetséges h ő is lefagyott mint én??? Nagyon megilyedtem de ilyen durva dolog velem még nem is voltxD de azért milyen jó megérzésem volt h nekem rendbe kéne hoznm magam valahogyxD Vagy őt az ilyesztette meg h 30 másodpercig néztem de komolyan kb egy másodpercig láttam aztán minden elhomályosult a barátnőm utólag mondja h már azt várta h melyikünk köszö elöbb xD és h már lökni készültxD
2010. dec. 16. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép dolog a szerelem...
2010. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"mentünk gombába" wtf?

Amúgy az egész zavaros, most tulajdonképpen mit akarsz tudni? Jaaah, hogy lehet-e kapcsolat. Az egész sztoriban a kérdésre való válaszoláshoz szükséges információ kb. 1%. Na mindegy.

Nem tudom, nálam a köszönés nem annak a jele, hogy bejön valaki, én legalábbis minden ismerősömnek köszönök, és van, hogy elbambulok.

Ja, és mire végigolvastam, az agysejtjeim jó nagy része elpusztult. Gyilkos vagy.

16/L

2010. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gomba az az Örsön van!
2010. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha legközelebb kérdést teszel fel, amihez sztori tartozik, legyél egy kicsit komolyabb... úgyis anonim az oldal, leírhatod XD meg nemtoom nélkül is, mert így nehezen olvasható és nem könnyű kihámozni a lényeget.

Lényeg a lényeg: lehet belőle kapcsolat, tetszel neki és úgy látom ő is neked. Hány évesek vagytok?

2010. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

KiskunhalaaaaaS xD


az egész történet elég zavaros , mert tele van helyesírási és fogalmazási hibákkal . annyi megmaradt, hogy lefagytatok ,de igazából nincs kedvem kibogarászni, hogy a hidegtől vagy mitől . szóval ezek alapján , szerintem , véleményem alapján ...stb . egy kis gyökér tini vagy , de majd kinövöd .

2010. dec. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!