Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a feleségemnek, hogy gyanús sms-eket találtam a telefonjában?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk így:

"szívem gyanús smseket találtam a mobilodban."

2010. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Kicsim, a telefonodban találtam.....- nálam nem tudnád tovább mondani. Mi a fenét keresel másnak a telefonjában ???,
2010. márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
sehogy. csak leégeted magad, hogy kutakodsz, másodiknak igaza van! inkább figyelj rá jobban, tölts vele több időt együtt.
2010. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

ha nyomozgattál utána az gáz. Mondjuk én megpróbálnám úgy feltűntetni, mintha okom lette volna a telefonjában nézelődni, és véletlenül találtam meg a gynús dolgokat. Pl: csörgött drágám a mobilod, össze-vissza nyomogattam és ezt találtam...

amúgy meg hagyjál fel az ilyen nyomozásokkal, nem vezetnek jóra soha. Kérdezz rá egyenesen én pont

2010. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Inkább küldj te is gyanús sms-eket. Persze ne a saját számodról, hanem valamilyen kamu számról. (Ma már az is megoldható, hogy a telefon a küldőnek egy általad kiválasztott számot írjon ki, így akár az új barátja számát.) Hívd el az illető nevében randizni, kéresd meg, hogy szóljon a férjének róla, vagy zsaroltasd meg a nevében, stb. Lényeg, hogy csinálj belőlük bolondot, vagy szervezd úgy hogy maga árulja el.

Én ezt tenném.

2010. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Csak ha elmondod vigyázz nehogy bakot lőjj. Ha az egészet csak félreértetted akkor nagy balhé lesz abból,hogy kutakodsz a telefonjába. Először bizonyosodj meg a fönt emlitett módszerek valamelyikével,hogy van-e alapja ennek az egésznek. Ha igen kérdezz rá "tegyél elé tényeket". Ha meg csak valamit félreértettél hagyd az egészet mert rengeteg konfliktus oka lehet.
2010. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Az utolsó voltam. Egyébként ismerek jó magánnyomozókat nagyker áron.
2010. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnél volt ilyen. A férje rákérdezett. Hát majdnem válás lett a vége. Szerencsére kiderült, hogy hogyan került a "gyanús sms" a telefonjában. A lánya barátja küldte, mivel a lánya az ő telefonjáról írt a barátjának. Nem tudom, nektek van e már kamasz korú gyereketek. Ha igen előfordulhat ez a szitú is. Inkább szépen, nyugodt hangon kérdezd meg. 29/N.
2010. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Megnézném a küldő számát és felhívnám.Kérdőre vonnám.Rákérdeznék.

Mondanám hogy találkozzunk valahól és beszéljük meg.Ha fizet viheti.

2010. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mit érsz el vele? Ha félrekefélne is (már bocs), annak oka van, méghozzá mindkettőtökben. Ezen okot kell megszüntetni, ha egyáltalán van értelme.

A megmondásra a válasz lehet: igen, már olvastam őket én is, sőt, válaszoltam is / tagadás. Jobb lesz a helyzet bármelyiktől is?

2010. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!