Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a lányokat meghódítani kocsmában/buliban ha nem vagyok vmi nagy dumás?

Figyelt kérdés
konkrét válaszokat, és kort nemet is írjatok. köszi
2010. márc. 15. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
lehányod a pólóját és segítesz kimosni neki.
2010. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
XDXD ezt a kérdést:D Megmondod neki hogy a falu másikvégében lévő istállóban jobb a buli.. ot kecskét is lehet fejni szal mennyetek át:) a csűrbe:)
2010. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Szerintem az nagyon aranyos tud lenni, ha rámosolyogsz a kiszemelt lányra, ha pont arra néz, aztán csak simán odamész hozzá beszélgetni...Ha nézett eddig, akkor tuti tetszel neki te is, és egyáltalán nem fog megsértődni!:)

Legalábbis én nem szoktam:D

16/L

2010. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

-Szemezés,mosoly,gyakori szemkontaktus,

-Ha a szemezést viszonozta,odalépsz hozzá,meghívod egy italra,vagy burkoltan dicsérd meg a külsejét(Ide mindig ilyen szép lányok járnak? pl.),

-Ha vevő a közeledésdere,a beszélgetés is beindulhat,

-Ha nem vagy az esete,elküld,az nem a Te hibád,csak éppen nem vagy az esete,keress mást.

Ilyesmiket tudok elképzelni.Első kettő menjen máshova poénkodni,mert rohadtul nem viccesek!

2010. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

sztem se vicces az első kettő.


második, harmadik válaszolónak meg köszönöm a válaszát.

2010. márc. 15. 20:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért ne kocsmában ismerkedj...

De először kezdj el szemezni vele, és ha úgy látod, hogy bejössz neki, akkor odamehetsz, esetleg meghívhatod valamire és leülhetsz hozzá beszélgetni, vagy buliban táncolhatsz vele. De amúgy a lányok nem is szeretik a nagydumás srácokat....

2010. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Első: Nézd az Így jártam anyátokkal-t s kövesd figyelemmel Barney Stinson-t.

Második: vegyél fel valami vicces stílust, hogy meg tudd nevettetni

Esetleg dumák:

Mondták már neked, hogy te vagy a megtestesült genetikai tökéletesség egyetlen példánya?


Esetleg, ha fényképész vagy: " Szia, mondták már neked, hogy milyen szép aranymetszésben van a cicid, tetszik a szemed vágása is, de az álló formátum helyett a fekvőt javasolnám"


Ja és ne félj kezdeményezni ;)

2010. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
előző kommenthez annyit fűznék, hogy én nem örülnék ha egyből a mellemmet kezdené dícsérni de lehet h ez valakinek bejön. én szeretem ha nem nyomulós és nem akar egyből a nyelvemmel megismerkedni. legyél önmagad, legyél normális és kedves esetleg meghívhatod valamire, hívd el táncolni és beszélgess vele. sok sikert :)
2010. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha az előző előtti által javasolt csajozós dumákat beveted, akkor tuti kapsz egy jókis hideg sört/bort a nyakadba, plusz a helyen nem lesz még 1 olyan csaj, aki szóba állna veled. Szóval ez volt a tipikus így ne csajozz útmutató! :D

20/L

2010. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én nagydumás vagyok van akinek bejön van akinek nem próbálkozni kel. Én először teljesen általános dolgokról szoktam beszélni pia,időjárás stb. de inkább piáról:D
2010. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!