Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tehetnék MÉG....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tehetnék MÉG. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Szóval fél éve vagyunk 1üt a barátnőmmel mind2en 16 évesek vagyunk. Sokszor mondja hogy szeretne velem lefeküdni de mikor arra a kerül a sor akkor mindig visszalép. Azt mondja azért mert az első nagyon rossz volt neki. Nem tudom mit tehetnék még. Féléve 1x nem veszekedtünk, minden nap találkozunk szinte és nagyon jól megvagyunk. Tanácsokat tudnátok adni esetleg?

Köszönöm


2010. márc. 15. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs kész rá, ebből mit nem értesz? Ha nem szereted ne szenvedjetek, ha szereted tudsz még várni. Pettingeljetek, legyen pár orgazmusa, hagy jöjjön meg a kedve.
2010. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De akkor miért mondja hogy csináljuk meg akarja meg minden?

Ujjazásnál többet nem enged és volt már orgazmusa. Tisztába vagyok vele hogy még nem kész és annyit kérdeztem hogy mit tehetnék még.

2010. márc. 15. 19:10
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja ezt veled? Miért mondja azt hogy kész van rá, ha egyértelmű, hogy nem? Persze emellett biztosítsd arról, hogy te tudsz várni ameddig csak kell. Nem lehet hogy nem is volt neki az a bizonyos "borzalmas első"??

Lényeg a lényeg bármit is mondj, te csak úgy indulj neki, hogy ez megint csak egy petting lesz, így sosem csalódsz, és majd ha egyszer azt mondja mehet tovább, akkor egy bónuszként jöhet a szeretkezés! :)

2010. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Tényleg lehet az hogy nem történt meg mert eléggé érdekes a történet.

Gondolod akkor tényleg nem történt meg?

2010. márc. 15. 19:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy tényleg nagyon rossz élmény volt az első, türelmesnek kell lenned hozzá.
2010. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
NE HAGYD hogy itt rábeszéljenek, hogy ne higgy neki! Az a legrosszabb! Még kevésbé fog bízni Benned, ha megkérdőjelezed, amiket elmondott Neked! Légy megértő! Ne türelmetlenkedj, mondd, hogy vársz rá! Ez valószínűleg jól fog esni neki, és talán jobban igyekszik majd, hogy leküzdje az ellenérzéseit! És addig adj neki sok-sok orgazmust kézzel-szájjal.
2010. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Várj rá még vagy 3 évet, és addig recskázz egyedül a sötétben...
2010. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó te ennyire unatkozol hogy ilyen helyekre irkálsz? ... Ügyi vagy:)
2010. márc. 21. 19:28
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor finomabban mondom:

Legyél türelmes, biztasd, (ne zaklasd őt állandóan ilyesmivel, ne légy erőszakos)és várj rá legalább 3 évet, addig meg recskázz egyedül a sötétben.

2010. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
így van.légy türelmes és megértő!!! ez a legtöbb és legfontosab amit tehetsz ez ügyben!
2010. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!