Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék az ügy érdekében?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ügy érdekében? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Korábban még soha nem láttam őt. Hol leengedve, hogy összefogva van a haja. Az öltözéke egyszerű, nem hivalkodó. Szoktuk egymást nézni is, mint a tinédzserek. Meg akarom ismerni és mindent tudni akarok róla. Visznt cikinek tartom, hogy a buszon szólítsam le.
2011. máj. 22. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel semmit nem tudsz a lányról kénytelen vagy leszólítani a buszon, meg sokkal jobb, ha személyesen próbálkzool, mint mondjuk a neten, tudom ez már a 21. század és sok jó dologtól megfosztja az embereket az internet. Menj oda hozzá, bátorság. Menj oda, mondd neki, hogy sokat látod és nagyon szimpatiuks neked és, hogy megkérdezheted e a nevét és hogy hova megy, és a reakcióiból úgy is látni fogod, hogy tetszel e neki vagy nem! :) vagy ha végképp nagyon nyuszi vagy kérd meg egy haverodat hogy kérdezze meg a nevét, és keresd meg valahol!! :D
2011. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig a buszon megszólítás nagyon jó módszer, amikor velem tették, mindig úgy éreztem: végre egy faszi, aki elém mer állni, ennek van vér a pucájában. :))) Bátorság, csak ennyit tudok kívánni, meg sok sikert.
2011. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!