Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még több? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még több? Mit tegyek az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
Tehát van egy fiú,egy idős velem(17).Pár hónapja ismertük meg egymást jobban,személyesen,eddig csak így látásból,mert közösek a barátaink.Találkozgattunk párszor,barátokkal,kettesben is.Befekeküdt az ölembe,a kezemmel játszott.Órákon át beszéltünk minden nap,csak miattam maradt fenn késő estig,kaptam tőle az sms-ket is.Tudtam hogy tetszem neki,azt hittem ebből talán lehet több is,hisz minden jel arra utalt.Elmentünk egy buliba együtt,ott voltak a közös barátaink,nagyon jól szórakoztunk.Szinte végig vele voltam,csókolóztunk is,úgy viselkedtünk mintha együtt lennénk...Majd kiderült ő jelen pillanatban csak barátnak akar engem,akármennyire is jóvolt a buliban..Nem értem.Miért?Miért csak barátnak?Nem vagyok neki elég jó?De hát akkor miért csókolt meg?Nem is egyszer,egy éjszakán keresztül!Mit csináljak?Én akarom őt!Talán azért nem akar mert nem is ér rá nyáron,annyi programja van?(sport miatt)Talán ez lehet az oka?Istenem nem tudom.Beszéltünk azóta,mintha nem is történt volna közöttünk semmi úgy beszélgetünk.Mit kéne tennem?Tényleg akarom őt.
2011. jún. 23. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok....kár vesződni
2011. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hátha tényleg akarod őt akkor harcolj érte!viselkedj továbbra is természetesen ha vele vagy,és ha esetleg még egyszer megcsókolna vagy taliznátok,beszéljetek erről de csak ha kettesebe lesztek!
2011. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!