Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT TEHETNÉK MÉG? Ötletek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT TEHETNÉK MÉG? Ötletek? Esetleg tanácsok?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy a barátnőmmel féléve járunk és még nem feküdtünk le. Sokszor mondja hogy akarja de mikor rákerül a sor mindig meggondolja magát. Azt mondja hogy az első neki nagyon rossz volt és azért. De féléve együtt vagyunk minden nap szinte és nagyon jól megvagyunk soha nem veszekszünk és számtalanszor bebizonyítottam hogy megbízhat bennem és hogy nagyon szeretem.
2010. márc. 16. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Várj! és csináld azt amit eddig azt írtad, h nagyon jól megvagytok gondolom sokat szeretgeted és ez jó, de semmiképp ne akard eröltetni vagy rávezetni, biztos még fél és ezt meg is lehet érteni.

Nem tudom h a pettinghez eljutottatok e de ha nem akk először csak azt csináljátok attól biztos nem fog tartózkodni és 1 idő után a megfelelő izgatás során nem tud majd ellenállni...:)

2010. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem az első ami beugrott,hogy lehet az elején amikor összejöttetek hazudott hogy már volt valakivel..most meg már megszeretett téged nagyon,és nincs "képe" elmondani hogy hazudott és egyértelműen fél az elsőtől(ami szerintem veled lenne).nem lehet hogy ez van?
2010. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ujjazásnál többet nem enged...és nem erőltetem.

Köszönöm a választ.

2010. márc. 16. 15:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Most hogy így mondod eléggé ködösített szóval lehetséges a dolog mert konkrétan a régi pasiját nem ismerem és más meg nem tud róla...és a történet is elég érdekes...
2010. márc. 16. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


Tényleg ne erőltesd, de a témát nem muszáj kerülni.

Várj. Ha szereted, várni fogsz rá.

2010. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Várni fogok persze csak az érdekelne hogy esetleg mit tudnék még tenni hogy megkönnyítsem a dolgát valahogy vagy hogy neki könnyebb legyen.
2010. márc. 16. 16:04
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
ez a ha szereted várni fogsz duma ez néha annyira szar. egy kapcsolat ugye 2 emberrel szól. és van egy bizonyos idő amiután már a csajnak elkéne gondolkozni h mit és hogyan tovább hiszen az nem pálya h csak a saját érdekeit nézi. vagy adjon egy normális indokot h miért nem, vagy ne hazudozzon h az első rossz volt, hanem vallja be h még szűz, és fél. de egy idő után akkoris lekéne küzdenie ezt a félelmét, a párkapcsolat miatt is, hiszen az 2 emberről szól, és nem csak saját magáról.
2010. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Na ez az. Találkoz a volt pasijával, verd meg és olyan hálás lesz a csaj, hogy többet nem fog ellenkezni.
2010. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon hiszem hogy az erőszak megoldás lenne :/
2010. márc. 21. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszéljetek róla. Mit érez mikor ujjazod stb. Mutasd meg mi jó neked, és fedezzétek fel egymás testét.
2010. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!