Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult már, hogy a párotokat sírni láttátok? Ha igen, milyen okokból, és milyen hatással volt ez rátok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 19:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Legelőször akkor láttam sírni, amikor meghalt a nagypapája. Nagyon nehéz volt neki, mivel a családban úgymond ő tartotta a lelket, így csak előttem merte kimutatni azt, hogy mennyire fájt neki is.

Egyszer vita közben kicsordult pár könnycsepje, mivel nem akart megbántani. Egyszer pedig egy vita során mindketten zokogásban törtünk ki, egy apróságon vesztünk össze, viszont akkor döbbentünk rá, hogy milyen nagyon szeretjük egymást.

Milyen hatással volt rám? Nagy hatással. Ő a mindenem, örülök neki, hogy ilyen mélyen bízik bennem és hogy nem érzi azt mellettem, hogy el kell folytania az érzéseit.

2015. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Barátomat még nem, de volt már olyan exem, akit igen... Attól függ, miért, ha nyomós oka van rá, meghalt valaki vagy ilyesmi, akkor teljesen érthető, és még jól is esik, hogy előttem meg mert nyílni, semmiképpen nem férfiatlan dolog szerintem.


Picsogni viszont nem férfias. Ha megégeti a kezét úgy durván, hogy könnyezik tőle (nem sír, csak ez ilyen), az oké, de csak azért, mert rossz napja volt melóban vagy valaki beszólt neki ne sírjon. Nőként se kéne, de ott még lehet a ciklusra fogni...

2015. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ohh persze,majdnem minden nap sír!

Miért is?


Megbánt,aztán őt kell sajnálni.Tulajdonképp neki ez a ez a megoldás minden problémánkra,mert megsajnálom,aztán nem kell beszélni róla többet,szerinte a probléma megoldva.SZERINTE.

2015. okt. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen, előfordult. Amikor úgy összevesztünk, hogy csak na és azt hitte, hogy szakítani fogok. Megmondom őszintén, akkor meg is fordult a fejemben, mintha belelátott volna...Amilyen mérges voltam akkor, nem hatott meg. De természetesen nem szakítottam.


De hogy pozitívat is írjak: amikor megkérte a kezem és igent mondtam, együtt sírtunk :)

2015. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
# 13/14 Időpont ma 02:54 - Ezt úgy hívják, hogy hiszti. És neked egy ilyen ember még párod?
2015. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%

ma 14:05


Már megbocsáss, de te milyen jogon jelented ezt ki?! Ott voltál? Nem. Akkor meg?! Igen is elsírta magát, hogy az ő hülyesége miatt majdnem vége lett egy (akkor) 5 éves kapcsolatnak! Nem azt írtam, hogy hisztizett, bömbölt és földhöz b*szkodta magát, hogy ne menjek! Ezzel csak aláírta, hogy mekkora bnkó volt akkor és megijedt, hogy elveszít. Ezek szerint, ha neked ez hiszti kategória, egy érzéketlen bnkó vagy! Ismeretlenül nekem is könnyen megy a következtetés levonás!

2015. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Van egy mondás amit a férfiakra mondanak:

"Aki könnyet könnyen ejt, az könnyen elfelejt".

Persze ez csak egy mondás, ami nem feltétlenül igaz.

(Persze csak ha azért sír, mert el akarod hagyni, amúgy a mondás sem érvényes)

2015. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
14:34 te teljesen hülye vagy amúgy? A hisztis komment nem neked szólt, hanem a fölötted lévőnek. Direkt megnéztem, de nem csak a sorszámot írta oda,ami változhatott volna azóta esetleg, de az órát is, ami határozottan nem a te kommented.
2015. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
55%
# 16/18 Időpont tegnap 14:34 - Már meg bocsáss, de tudsz te olvasni? :-)
2015. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!