Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult már, hogy a párotokat sírni láttátok? Ha igen, milyen okokból, és milyen hatással volt ez rátok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 19:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igen elofordult. Egyszer azert mert azt hitte fajdalmat okozott ( a kapcsolat elejen) Maskor neg csak a boldogsagtol, meghatodottsagtol cseppen ki par csepp konny a szemebol :)

18/L

2015. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És ez okés neked, nem zavar?
2015. okt. 5. 19:17
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen, volt,az okát nem részletezném. Megható volt, jól esett, hogy ennyire fel merte előttem vállalni az érzéseit, tudtam, hogy én is megnyílhatok és bízhatok benne bármikor.
2015. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem szabad
2015. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Igen, de mióta felnőtt csak én láttam. Gyerekkora óta nem sír senki előtt, de még egyedül sem, inkább kidühöngi magát.

Nyomós oka volt és örültem, hogy ebbe én tudok neki segíteni és hogy velem mindent meg tud beszélni.

2015. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Amikor az egyik családtagja meghalt, illetve amikor az apja elhagyta őt, és az anyját. Ha lehet mondani, jól esett, hogy felmerte előttem vállani az érzéseit. :)
2015. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az egyik exem esetén előfordult, a tengerimalacát el kellett altatni, ott voltam vele, sokat jelentett neki. Alapvetően nem sírósnak ismertem, úgyhogy csak a helyzet hozta elő belőle, ami bárkiből előhozná hasonló helyzetben.
2015. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nem zavart. Eros ferfi nem sokszor erzekenyul el es jol esik neha latni,hogy esetleg egy ajandekom hatja meg.
2015. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Csak amikor szakítottam vele. Eléggé meglepett, nem hittem volna, hogy ennyire kikészül majd.
2015. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
előfordult. egy filmen sírt. megvigasztaltam. egyszer azért is sírt, mert elképzelte hogy meghaltam, de akkor nem voltam ott. arra csak azt mondtam hogy milyen hülye hogy ilyeneket képzelget, hogy aztán sírjon rajta. :D
2015. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!