Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közösségi oldalakon (iwiw,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösségi oldalakon (iwiw, facebook) tesztek fel képet a párotokról, jelölitek, hogy kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Ma erről beszélgettem egy ismerősömmel, aki szerint, ha valaki fenn van egy ilyen honlapon, akítvan nézi, vannak fenn képek róla, és van egy több éves kapcsolata, gáz, ha nem jelöli ezt, hogy kapcsolatban van és nem tesz fel közös képeket. Szerintetek? Vagy ez idősebb(28-tól fölfelé kb) korosztályra nem is jellemző, inkább csak a fiatalabbaknál?
2010. márc. 11. 23:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Mi házasok vagyunk, mindketten regisztrálva vagyunk ilyen oldalakra és raktunk fel képet egymásról. Sőt a gyerekekről is! Szerintem nincs ebben semmi, és nem is értem milyen visszaélésre adhat okot! De lehet, hogy csak naív vagyok...
2010. márc. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

A válasz megírásának időpontja: ma 07:06


igen, egyrészt naiv vagy másrészt mi van a személyiségi jogokkal?

2010. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

Amíg nem voltam biztos a párkapcsolatomban, magamban és a páromban, amíg csak ismerkedésnek, flörtölésnek, esetleg kalandnak tűnt, nem raktam ki, nem is jelöltem, h lenne bárkim. Nem azért, mert nem tartozik másra, meg titkolom, szégyellem, hanem mert nem akartam, h mindenki - főleg "régi jó ismerősök" - rajtam csámcsogjanak.

Nagyjából 4-5 hónapja voltam együtt a párommal, mikor kiírtam, h kapcsolatban, és képet kb az 1 éves fordulónkon tettem ki róla. De azt is csak privát mappába, tehát ismerősök láthatják, idegenek nem. Azóta már becsempésztem 2 képet a profilképeim közé is róla.

Egyrészt nem akartam "nagydobra verni", h mindenki azt higgye, dicsekedni akarok vele, vagy ilyesmi, másrészt az ismerőseim, fontosabb barátok mindig tudják, mi van velem, nem kell hozzá az internet, az idegenek meg úgysem érdekelnek. :)

Mondjuk engem inkább az idegesít rohadtul, ha valakit nem lehet megtalálni a képei között, mert annyi összeölelkezős, csókolózós, "párom"-os képe van. Ja, és ha egy pár mindkét tagjánál ugyanaz a 3 kép szerepel. Na az szánalmas.

23L

2010. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
irreleváns = jelentéktelen, lényegtelen, nem a tárgyhoz tartozó
2010. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, miért kell végletesen fogalmazni.

Ki mit szeret, én raktam ki a szerelmemről képet, mert eleve olyannal nem is jövök össze, akiről tudom, hogy nem passzol hozzám hosszútávon. Szerintem ezen nem csámcsog senki... Nyilván nem aktfotókat kell kitenni egymásról. Szerintem ha valaki nem írja ki, az inkább ad arra lehetőséget, hogy írkáljanak neki idegenek ismerkedés céljából. Én ezzel jelzem, hogy foglalt vagyok, nem is szeretnék mást.

2010. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem gáz ha mindkét fél egyetért. A lényeg, hogy meg kell beszélni egymással, hogy ez rosszul esik-e neki, egyáltalán érdekli-e. Nálunk a barátom jelölte, én nem mert szerintem senkinek semmi köze hozzá, aki nekem fontos azzal megosztom, attól még ugyanúgy érzek iránta (mármint a barátom iránt) hogy nem lürtölöm világgá.

Annyi, hogy levettem az "egyedülállót" mert az hazugság lenne és most semmi nincs a kapcsolati állapotomnál.

A lényeg mint mindenben a kommunikáció.

2011. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én jelölném
2011. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!