Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közösségi oldalakon (iwiw,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösségi oldalakon (iwiw, facebook) tesztek fel képet a párotokról, jelölitek, hogy kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Ma erről beszélgettem egy ismerősömmel, aki szerint, ha valaki fenn van egy ilyen honlapon, akítvan nézi, vannak fenn képek róla, és van egy több éves kapcsolata, gáz, ha nem jelöli ezt, hogy kapcsolatban van és nem tesz fel közös képeket. Szerintetek? Vagy ez idősebb(28-tól fölfelé kb) korosztályra nem is jellemző, inkább csak a fiatalabbaknál?
2010. márc. 11. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Mi felraktunk egymásról képet a férjemmel, nem titok senki előtt.

Ha nem lenne komoly kapcsolatom, vagy hosszú, akkor nem raknék, mert nem akarnám, h mindenki az én változó pasijaimat kövesse nyomon a wiwen.

26

2010. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
30 elmúltam,és nem teszek fel oda képeket róla,azt hiszem az nem az a hely ahol ki kell tárulkozni,ne bambulják a páromat.Senkinek semmi köze hozzá,nem is adtam meg információkat magamról.Hiába vagyunk együtt 10 éve.
2010. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha már komoly a kapcsolat,akkor én is szoktam feltenni és jelölöm is h kapcsolatban vagyok. De amig még semmi nem biztos addig nem. Ismerek olyat aki egy hét után ki rakta a közös képet "mennyasszonyom és én" aláírással,és egy hónap se telt el de már ismét egyedülálló volt. Ez nagyon gáz szerintem. 20/L
2010. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
48%
én nem tudom, de elöbb olyat szartam, hogy úgy kellett leszállni róla mint a bicikliről
2010. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ehhez csak gratulálni tudok
2010. márc. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

én nem rakok fel másokról képet, kivéve ha erre felhatalmazást kapok.


a legnagyobb gáz szerintem, amikor gyerekekről rakják ki a képeket, mert azok még védekezni sem tudnak.


nem szeretnék visszaélésre lehetőséget adni.

2010. márc. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki van írva, hogy kapcsolatban vagyok, de kép nincs róla. Minek. A saját lapjára sem rakott fel, majd akkor pont én tegyem ki?
2010. márc. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Kép nincs, azt majd ő rak fel magáról, ha akar. De az kint van, hogy kapcsolatban vagyunk, mert irreleváns adat.
2010. márc. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs kint se az hogy kapcsolatban, se kép. Ha esetleg annyira komoly lesz a kapcsolat talán. akinek tudnia kell hogy együtt vagyunk, az úgyis tudja, a magánéletem/ünk csak az enyém/miénk.
2010. márc. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ilyen oldalakra regisztrálva, de ha lennék is, képet nem raknék ki a páromról, azt viszont jelölném, hogy kapcsolatban vagyok.
2010. márc. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!