Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktátok nézegetni az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok nézegetni az exetek iwiw, facebook stb. profilját?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért? Kíváncsiak vagytok, hogy mi van vele, jól van-e, boldog-e, van-e valakije? Vagy más oka van?

Persze ha nem, annak is írjátok meg az okát. Köszi!


2010. júl. 12. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Emiatt sem vagyok fenn egy adatlapos rendszeren sem.
2010. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Élőben is tartom velük a kapcsolatot, úgyhogy semmi szükség rá, hogy ott nézegessem őket.

Akkor nézném őket, ha jó csajokat akarok látni megint max, de ez sem jellemző.

2010. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Levendula05 ***** válasza:
Igen :) Egyszerűen kíváncsi vagyok, de nem jobban, mint más régebben nem látott ismerőseimre.
2010. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én ha unatkozom, néha megnézegetem az ismerőseimet iwiw-en, olyankor az exeket is. Érdekel, hogy mi van velük, de azért nem betegesen. :)
2010. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen. Pont azokért az okokért amit felsoroltál.
2010. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen, kíváncsi vagyok mi van velük, milyen a családjuk stb. a szülővárosomtól távol mentem férjhez, tehát csak így tudom "követni" az életüket:)
2010. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az egyiknek, akivel sokáig voltam együtt, de csak nagy ritkán, talán évente egyszer-kétszer. Már nem tartjuk a kapcsolatot, de ha pl. gyereke születne, érdekelne. Vagy ha új kép lenne fenn róla, mert azt még nem cserélte le azóta... kíváncsi lennék, mennyit változott. De csak annyira foglalkoztat, mint mondjuk egy volt osztálytárs.
2010. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: mármint nem évente egyszer-kétszer voltunk együtt, hanem ilyen gyakran, ill. ritkán nézem a profilját... kicsit félreérthető lett :D
2010. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én szoktam nézni...

h milyen csajok írnak neki,jobb csajok-e mint én xd

de ha jobb a csaj akkor sem vagyok féltékeny,csak szeretem látni xd:D

2010. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagy ritkán ránézek. azért amit írtál: kíváncsi vagyok, hogy néznek ki éppen, mit dolgoznak/tanulnak, találtak-e maguknak új párt..stb. de egyikhez sem kötődöm már, komoly párkapcsolatom van.

24 N

2010. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!