Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb a csajnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb a csajnak a barátai mint én?

Figyelt kérdés

na szoval az a hejzet hogy régeben mindig eljőt velem minden hová amikor elhivtam ezt a lányt. de nemrég azt monta tarcsunk egykis szűnetet mert elhanyagolta a barátait miatam és veszekedik velűk miatam és én már nem birom nélkűle és szeretnék vele már találkozni de sose ér rá hétvégente mert a haverjaival van hogy majd máskor de egész héten a haverjaival van velem meg nemképes találkozni hetente 1 szer. A barátai nagyon befojásolják és a haverjai nem szeretnék hogy velem legyen mert féltékenyekrá. Mit tehetnék ezelen hogy ne fojásolják be? Vagy nemakar tőbet találkozni velem de kérdeztem tőle és aztmonta de majd valamikor igen.

De az én haverjaim nak meg mástmond hogy nem akar láétni meg ijenek vagy ez csak duma vagy tényleg nem akarlátni de miért nem mondja meg azt nekem akor őszintén?


2008. szept. 7. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a csaj, csak hülyít.Nem akar már többet veled lenni.De elég nagy szemétség a részéről, hogy ezt nem mondja meg nyívtan a szemedbe, hiteget, csak a barátaidnak.
2008. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első olvasásra ez a lány elég komolytalannak tünik és valószínűleg annyira nincs oda érted,amennyire te érte.Amíg az fontosabb neki,hogy a haverjaival legyen,meg hogy ők mit gondolnak,nem sokat tudsz tenni szerintem.
2008. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!