Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden csajnak fontosabb a...

Minden csajnak fontosabb a barátja, mint a barátai?

Figyelt kérdés
A lány akit sokáig a barátomnak hittem egyik napról a másikra megszakította velem a kapcsolatot. bepasizott...és azt mondta most más fontosabb az életében...közel egy évnyi ismerettség után, mikor szinte napi szinten beszéltünk. igaz csak msn-en, távolság miatt, de beszéltünk. nem szerettem volna felszedni, ő egy olyan személy volt akit a testvéremként szerettem, tiszteltem, annyit beszélgettünk...egymás problémáit, és olyan dolgokat is elmondott amiket nem mindenkivel beszél meg valaki. volt hogy suliidőben is hajnali háromkor még vigasztaltam...ő is sokban segített nekem. változtatott a hozzáállásomon a világban. mégis. szinte teljességgel megszakította velem a kapcsolatot..kihasznált volna? nem tudom. akkor nem lett volna ilyen a viszonyunk ennyi ideig. nem kislány, 22 éves ember már csak el tudja dönteni a dolgait, de nem ezt érdemeltem hogy így szinte semmisre nullázódtam..mert neki most más fontosabb az életében...ezt a magyarázatot tudtam egyedül kihúzni belőle....talán picit igazságtalanság felém...azóta talán még zárkózottabb lettem, újabb emberben kellett csalódnom...olyan nyugodtsággal közölte velem hogy sosem említette egy szóval sem hogy a barátja lennék, és köszöntött fel pár hónappal később szülinapomon mintha semmi különösebb nem történt volna..mintha nem lett volna egy bazi nagy törés a részemről...ő valahogy egészen máshogy gondolhatta a helyzetet..vagy én láttam bele sokat? hull a könnyem most..annyi szép emlék megy így kárba...ezt csináljátok hát csajok? s mindenkinek ennyit kell csalódnia?
2009. ápr. 28. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megfelelő embert választottad barátnak. Nekem a barátok ugyanolyan fontosak, mint a párom, csak más más értelemben. Eszembe sincs egyiket sem elhanyagolni. Szervezés kérdése az egész...
2009. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Én sem hanyolgám el a barátaimat egy fiú kedvéért. Hiszek abban, hogy össze lehet a kettőt egyeztetni, csak akarni kell.


Csak interneten keresztül beszélgettetek? Mert azért sokan az msn-t pillanatnyi unaloműzőnek használják, és nem azért, hogy nagy barátságokat tartsanak fent.


Aztán az is lehet, hogy a lány most van a "rószaszín felhős" korszakában a kapcsolatnak, amikor csak a barátja létezik számára. Később majd ha, kezd minden visszatérni a normális kerékvásba biztos többet fogtok beszélgetni


Ha fontos Neked, tisztázd vele ezt, hogy ez Neked nem állapot és nem esik jól.


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Sajnos a legtöbb lánynak kicsit elmegy az esze (egyes pasiknak is) ha találnak maguknak valakit.

És ilyenkor elhanyagolják a barátaikat, vagy el is felejtik. Aztán van amikor később sírva jönnek vissza... Elég buta viselkedés egyébként, de sokszor találkoztam már vele én is.

Szerintem is igazságtalan volt veled, örülhetne, hogy talált egy olyan fiút aki tényleg barátként tekint rá és nincs semmi hátsó szándéka! Én az ilyet sosem dobnám el egyetlen kapcsolatért sem.

Nekem mindig a barátok a legfontosabbak a kapcsolataimat külön veszem. Mert a barátaimnak szinte mindent elmondok, és őket ismerem régebb óta, nem a kedvesemet. Ráadásul a barátság legtöbbször tovább tart mint egy párkapcsolat.


Tehát a kérdésre röviden a válasz: nem minden csajnak fontosabb, de a többségnek sajnos igen, mert olyankor azt hiszik megtalálták az igazit és már senki másra nincs szükségük.


Sajnálom, hogy csalódnod kellett. Velem is hasonló most a helyzet, legjobb barátom szerelmes egy lányba és minden gondolata körülötte forog... de elfogadom, mert valószínűleg ez is el fog múlni és akkor megint érdekelni fogom majd. Addig is próbálom magam elfoglalni.

Barátnőim kb. ezért is nincsenek, mert nem tudom elfogadni, hogy ha összejönnek egy fiúval akkor én el vagyok felejtve... olyan szeszélyesek, olyankor nem lehet rájuk számítani.

De nem szerettem volna általánosítani, biztos vannak még rendes lányok is, akik nem viselkednek így.

2009. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez az első komolyabb kapcsolata és még nem szerzett abban tapasztalatot, hogyan lehet összehangolni egy párkapcsolatot és a meglévő baráti kapcsolatok ápolását. hagyj neki időt, legyél kicsit türelmesebb. fog ő még keresni téged.
2009. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Sajnnálom, de ez a csaj csak a lelki szemetes ládájának használt. Sokat ne várj ettől a barátságtól.


Helyette csajozzál be, menjél közösségbe, kezd el sportolni. Nem férfihoz méltó könnyeket törölgetni!

2009. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Velem ugyanezt megtette a régi legjobb barátnőm, csak 11,5 év barátság után és úgy, hogy minden nap találkoztunk, osztálytársak voltunk...

a mai napig nem tudom felfogni, hogy egy hülye pasi miatt képes volt megszakítani egy ilyen hosszú barátságot... együtt nőttünk fel, mindent tudtunk egymásról, de jött egy fiú és véget ért az egész...

2009. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
na akkor én meg írok a másik oldalról, nálam hogy nézett ki ez az eset. 20 éves lány vagyok, 3éve megismertem egy nagyon aranyos srácot, jó barátok lettünk, néha találkozgattunk, mindent meg tudtunk beszélni és bármikor számíthattunk egymásra. 2éve összejöttem a barátommal, semmi sem változott, max kicsit kevesebbet beszéltünk, mivel msnen keresztül tartottuk a kapcsolatot, én meg egyre ritkábban léptem be, mivel jött a nyár, mindig volt valami tennivaló, hasonlók. de ettől függetlenül, amint beléptem neki írtam, ugyanúgy összefutottunk néha, megismerkedett barátommal, én a barátnőjével. aztán egy idő után kezdte számonkéri, hogy miért nem vagyok soha fent, már nem is foglalkozok vele és a többi. egyre nehezebben írtam neki, mivel féltem, hogy na megint le fognak cseszni, amiért nem voltam fent 2 napig.. aztán szakított a barátnőjével. egyre elviselhetetlenebb lett. rám akaszkodott, ha beszélgettünk csak arról beszéltünk, neki milyen rossz, neki ebből van elege, abból nem kér többet és már nekem is elegem lett. bármikor el tudta rontani a kedvem, még amikor felhőtlenül boldognak is éreztem magam. hiába beszéltem vele, csak pár napig változott a helyzet, aztán kezdődött elölről minden. aztán lassan csak hetente beszéltünk. majd kéthetente. és végül teljesen eltűntem. elkezdtem dolgozni, családom van, barátom van, barátaim vannak, épp elég bajom van, ahhoz, hogy folyton csak mentegetőzzek és vigasztaljak. tudom, most szemét vagyok, azóta én vagyok a gerinctelen ember, akire nem számíthat senki. de ez nem így van, akire én is számíthatok, az bármikor számíthat rám is.. ha ő hívna fel, hogy nagy baj van, akkor rohannék. de már elegem van belőle. most több hónapja nem beszélünk és végre kezd kiegyensúlyozott, boldog életem lenni. és már nem hagyom, hogy ezt bárki is elrontsa.
2009. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nekem van barátom, de ugyanolyan fontosak a többiek is, szakítok mindenkire időt. Persze fontosabb a barátom, de nem hanyagolok el, senkit, legalábbis igyekszem (:

14/L

2010. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek többsége nem becsüli értékén a barátságot. Meg sem érdemelt téged, bár tudom, hogy ez most nem vígasztal. Ha majd gyereket szül, akkor várhatóan még nagyobb ívben fog tojni azokra, akikre mindig számíthatott... Szerintem ez is igazságtalan, de az emberi természet sajnos ilyen. Jobb lenne, ha nem lenne elemi igényünk tartozni valakihez, akkor sokkal kevesebb szenvedéssel túl lehetne élni ezeket a csalódásokat.
2010. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha talált magának való partnert a barátod/barátnőd, onnantól kezdve beszűkül számára a világ és a többi dolog (te is) elkezd jelentéktelenné vállni. szemét egy dolog tudom, de én is megtapasztaltam ezt nem egyszer, ráadásul úgy hogy a barát oldalon álltam.
2010. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!