Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden csajnak fontosabb a...

Minden csajnak fontosabb a barátja, mint a barátai?

Figyelt kérdés
A lány akit sokáig a barátomnak hittem egyik napról a másikra megszakította velem a kapcsolatot. bepasizott...és azt mondta most más fontosabb az életében...közel egy évnyi ismerettség után, mikor szinte napi szinten beszéltünk. igaz csak msn-en, távolság miatt, de beszéltünk. nem szerettem volna felszedni, ő egy olyan személy volt akit a testvéremként szerettem, tiszteltem, annyit beszélgettünk...egymás problémáit, és olyan dolgokat is elmondott amiket nem mindenkivel beszél meg valaki. volt hogy suliidőben is hajnali háromkor még vigasztaltam...ő is sokban segített nekem. változtatott a hozzáállásomon a világban. mégis. szinte teljességgel megszakította velem a kapcsolatot..kihasznált volna? nem tudom. akkor nem lett volna ilyen a viszonyunk ennyi ideig. nem kislány, 22 éves ember már csak el tudja dönteni a dolgait, de nem ezt érdemeltem hogy így szinte semmisre nullázódtam..mert neki most más fontosabb az életében...ezt a magyarázatot tudtam egyedül kihúzni belőle....talán picit igazságtalanság felém...azóta talán még zárkózottabb lettem, újabb emberben kellett csalódnom...olyan nyugodtsággal közölte velem hogy sosem említette egy szóval sem hogy a barátja lennék, és köszöntött fel pár hónappal később szülinapomon mintha semmi különösebb nem történt volna..mintha nem lett volna egy bazi nagy törés a részemről...ő valahogy egészen máshogy gondolhatta a helyzetet..vagy én láttam bele sokat? hull a könnyem most..annyi szép emlék megy így kárba...ezt csináljátok hát csajok? s mindenkinek ennyit kell csalódnia?
2009. ápr. 28. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose voltak igazi barátaim, inkább ismerőseim vagy haverok.A barátnőimet sem mondanám igazi barátnak,mert nekik volt úgymond legjobb barátnő.Én mindig második voltam.De amikor bepasiztam,akkor mindig hanyagoltam őket és most is csak abarátommal vagyok, a haverokkal, régi barátnőkkel egyáltalán nem tartom a kapcsolat.Max 1-1email,hogy mégis mi van velük,de semmi több.
2010. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

miért, neked ki lenne a fontosabb, az aktuális barátnőd, vagy az a csajszi, akivel msnezgetni szoktál?


Egyébként az alapján, amit írtál, pszichológusra van szükséged. Komolyan mondom.

2010. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi 3 évig voltunk legjobb barátnők, amikor a barátnőm összejött élete első fiújával. Előtte minden délutánt együtt töltöttünk, mivel osztálytársak vagyunk ezért ugyan akkor végeztünk és ugyan annyi szabadidőnk volt. A pasival még azóta is együtt vannak, már több mint 1,5 éve. Azóta a barátnőmmel nem lehet közös programot csinálni, ha sikerül rávennem hogy kettesben csináljunk valamit, akkor mindig elhívja a barátját. Nagyon idegesítő, főleg mivel nekem már több pasim is volt, de mindig tudtam időt szakítani a többi barátaimra/barátnőimre.


19/L

2010. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!