Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik rövid szerelem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik rövid szerelem? Vagy ezt hívják (erős) vonzalomnak?

Figyelt kérdés
Nyáron megismerkedtem egy férfival.Össze is jöttünk "papírforma" szerint.3 hetet voltunk együtt,de azután "elválnunk",mert haza kellett jönnöm ( a háttér sztori sem lényegtelen de bonyolult és hosszú).Azalatt a 3-4 hét alatt iszonyat boldog voltam vele,de miután hazajöttem elég hamar 2 hét után elkezdtek fakulni az érzelmek,lassan lassan közönbössé kezd válni.Kérdésem tehát az:mi volt ez???
2008. szept. 7. 17:25
 1/5 anonim válasza:
hirtelen fellángolás,szerintem
2008. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
'Nyári szerelem'
2008. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szerelem az, amire 50 év múlva is azt mondod, hogy szerelem volt.... :-)) hajlamosak vagyunk összekeverni a vonzalmat a szerelemmel. Ez egyértelmű, hogy nem volt szerelem...
2008. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nekem vannak 1 napos szerelmeim is. Nem, nem a szexrol beszelek, hanem csak ugy hirtelen megismerek valakit, valamiert nagyon megtetszik, beleszeretek, de masnapra elmulik. Van az ugy. ;)
2008. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak ez nem szerelem, amiről az előző válaszoló ír:))

Ezt a szép szót szinte "tiszteletlenség" ilyen kétnapmúlvaelfelejtem-kapcsolatokra használni...

Mit mondassz majd, ha TÉNYLEG megszeretsz valakit, úgy istenigazából?

A szeretetnek, vonzalomnak is vannak fokozatai, de a szerelem az mindennek a teteje. Egy napos kalandra nem mondjuk, hogy szerelem.

2008. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!