Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e az hogy egy nagy szerelem rövid idő alatt kihül?

Figyelt kérdés
Barátnőm 1 hónap után szakitott velem , olyan indokkal h már nem szeret. 1 hónap alatt nemvettem jelét se annak h vmi baj lenne. Megvoltak a szerelmes dolgaink. És egyszercsak derült égből villám, roszúl esett. Ennyire fel tudják venni a nők az álarcot hogy azthigye az meber hogy jo közbe mégse?
2008. nov. 29. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg részéről szó sem volt szerelemről, csak egyszerű fellángolásról.
2008. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég szemét volt a barátnőd. Szólhatott volna neked hogy nem stimmel valami. Nem hiszem hogy szerelmes volt, vagy ha mégis hát csak valami fellángolás. Lehet hogy csak egy időre kellettél neki. Amúgy igen, a nők meg tudják hülyiteni az ember. Mondjuk én is az vagyok :) de ezt nem csináltam volna. Muszáj tovább lépned és elfelejtened. Találsz valaki mást aki jobban megérdemel.
2008. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen akikkel beszéltem mind ezt mondta, mondjuk a legroszabb h nem élőben hanem msn en szakitot azóta meg nem is beszéltünk söt nem is láttam . nah ez ami felboszant hogy vki nemtudja felválalni és belenézni a másik szemébe. Ebből arra következtettem hogy komolytalan kora ellenére. csak nekem fájt a végén sajnos
2008. nov. 30. 00:16
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a fellángolás..egy nagy szerelem nem mulik el nyomtalanul,fájdalmasan ,keservesen mulik el,nem egyik napról a másikra.Sajnos!
2008. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!