Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elment egy esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

A barátom elment egy esküvőre ahová úgy volt h én is megyek. De a haverja közölte vele, hogy "nincs több hely" A barátom is azt mondta szeretné ha mennék de akkor nemtudna úgy ökörködni a haverjaival? Miért van ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 6. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Magyarul szépen lepattintott. Ne azt hidd el, amit mond, hanem amit tesz! Ez pedig nagyon csúnya volt tőle!
2008. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet nem akarta, hogy részegen lásd :D
2008. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán hogy csajozott, ez egyértelmű!
2008. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Néha az is kell hogy "ökörködjenek", ha te ott vagy az nem olyan... nincs ebben semmi rossz.
2008. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nagy szemétség volt tőle.Te is fogd magad és menj el nélküle egy buliba,ahol lehet inni ,táncolni,pasizni.Kiváncsi volnék ő mit szólna hozzá!!!!
2008. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát épp ez a legnagyobb baj, hogy félek, hogy csajozik és részegen bármi is történik. Imádom nagyon és még most is itt görcsölök, hogy vajon most mit csinálhat. Féltem ettől az esküvőtöl, és most is félek és attól is ha haza jött mivel fog fogadni, hogy talán megcsalt vagy történt ott valami... egyébkén is elég lelkizős vagyok és az ilyenek meg igen rosszul érintenek.
2008. szept. 6. 23:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, amíg ezt hagyod, mindig is megteszi, aztán szépen megcsal, mert látja, hogy veled mindent megtehet. Mond meg neki, hogy ez volt az utcsó alkalom!! Csak keményen!
2008. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet h nincs nagyon külön élete, és a haverjai meg akartak adni neki egy korty friss levegőt.

Én iszonyat hálás vagyok a barátnőmnek, amiért nem lóg folyton a nyakamon, pedig mindennél jobban szeretem, de gondolom Te sem ennél állandóan csokifagyit. Annyi olyat láttam már, h a pár nem engedte maga nélkül a másikat sehova, ki sem szálltak egymás szájából, ha egyiket kérdezted, a másik válaszolt. Undorító. Egy embernek legyen önállósága.

2008. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mármint akkor hagyni kell néha, hogy ne csak csokifagyit egyen, hanem másra is rámásszon?

Pont egy esküvő? És ennyire hülyére vesznek, hogy a hirtelen nincs mégse helyre hivatkoznak? Mért, hova lett a helyed?

2009. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egy esküvőre elmegy nélküled,annak ellenére,hogy csak a haverja nem akarja h menjél????????Gyönyörű........Miért foglalkozik a haverja hülye dumájával,ha szeret??Most őszintén??Én nem mennék el nélküle,főleg ha ezt mondanák nekem,én se mennék el,ha ő nem jöhet!!!

amúgy mióta jártok?? Hány éves vagy?

18/L

2012. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!