Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csalogassam elő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csalogassam elő az érzéseit? Van párkapcsolatom már 3 éve. Körülbelűl fél éve megváltozott valami.

Figyelt kérdés
.Sőt,"helyet" cseréltünk,úgymond.Régebben én voltam az aki kicsit ridegnek tűnt,pedig nagyon de nagyon szerettem a barátom (még most is),és ő volt az aki probált magához láncolni.Mostanra pedig fordult a helyzet.Együtt vagyunk,de mégsem.Nem érzem őt,pedig szeret.Egyszerűen az a gond,hogy nem tudunk jókat nevetni,beszélgetni...Nagyon sokszor beszéltünk erről,és kérdeztem,hogy hogyan tudnánk ezt helyre tenni.Azt mondja nem tudja miért lett ilyen amilyen.Nem közeledik felém annyira.Az biztos,hogy szeret ezt tudom.Régen elég sokszor megbántottam őt,akaratlanul is.Viszont most nagyon kedves vagyok hozzá..egy rossz szavam nincs,úgy érzem,hogy ő a tökéletes pár a számomra.És nagyon sokan momdják,hogy minket egymásnak teremtettek..Arra volna szükség,hogy ujra előhozzuk az érzéseit,mert tudom,hogy valahol mélyen megvannak.És nem hagyom hogy 3 év csak így a semmivé váljon.
2008. szept. 6. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet tudat alatt visszadja, amit kapott tőled ...
2008. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják az idő minden sebet begyógyít, szóval ezen lehet már csak a szakítás segít...csak azért gondolom, mert azt írod már többször beszéltetek errőlés az eredménye semmi...

Sajnálom, de ha muszáj, akkor legyen vége most és nem pedig több év múlva...akkor hidd el nehezebb lesz meghozni ezt a döntést (ami most is tudom, hogy nehéz) ...

2008. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet, csak kiégett a párod és rájött a nihil érzés ... néha, egyre gyakrabban én is így érzek ...
2008. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszt ezt hallani...Tegnap elött szakítottunk is,de aztán tegnap taliztunk,mondván,hogy csak dumálunk.Kitörtek belőlem az érzések és elmondtam neki,hogy mennyire szeretem és,hogy nem akarom elveszíteni...Zokogtam közbe..és ő is elkezdett sírni,hogy ő nem akarja összetörni a szivem..meg,hogy szeret...de borzasztó volt az az egy nap..és beleőrülnék ha vége lenne.Kérlek mondjatok valamit amitől ujra meghódíthatnám..mert ő csak az enyém és tudom,hogy nekünk örökre együtt kell maradnunk..érzem...(mellesleg nem szoktam rá tapadni vagy ilyesmi...)
2008. szept. 6. 23:00
 5/7 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy nhil érzés?
2008. szept. 6. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ő is szeret belül, de kihűlt és ellaposodott a kapcsolatotok. Valószínűleg egyhangú számára az egész. 3 év az elég idő h 2 ember megunja egymást, és az is lehet h már csak megszokásból van veled. Te ismered őt, tetudod h mivel tudod újra izgalmassá tenni magad számára, az a lényeg h legyél mindig csábító, és titokzatos, tedd féltékennyé csak úgy heccből, nem muszáj mindig ugyanolyan kedvesnek lenned vele, ne láncold magadhoz, legyen olyan nap is pl. mikor aztmutatod neki hogy szarsz rá, legyél minden nap másmilyen, hogy a továbbiakban minden nap egy rejtély legyél számára :-)
2008. szept. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt mondtad h kb fél éve van ez a helyzet, és h az utóbbi időben lettél te is olyan mint amilyen most vagy tehát kb az is max 1 éve volt..gondolom. Vond le a következtetést! Ha nem megy segítek: Mióta hűségesebb, kedvesebb, odafigyelőbb vagy te is vele, azóta unalmassá váltál számára, régen magához akart láncolni mindig, ez azért volt mert nem érezte 100% ig h az övé vagy. Tehát olyan legyél mint régen voltál!
2008. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!