Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet egy fiút nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet egy fiút nagyon fétékennyé tenni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem már akkor féltékeny,ha más pasival szóba állok...vagy légy csinos,hogy megnézzenek,ez is igen hatásos szerintem.

Néha nem árt bevetni ezeket a trükköket!

2008. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2008. szept. 5. 19:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég veszélyes dolog.

Jobban jársz, ha inkább beszélgetsz vele.

2008. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki féltékeny típus és van aki kevésbé. Ha két ember között megvan a feltétlen bizalom, nem is nagyon lehet féltékennyé tenni a másikat. Persze, ha vkivel flörtölsz a szeme láttára az más. De az inkább patkányság sztem!
2008. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Egy másik fiúval. :)
2008. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem akarnék féltékennyé tenni senkit. A féltékenység rossz érzés, ha fájdalmat akarsz neki okozni akkor hajrá, de még akkor is meggondolnám a helyedben mert sok emberből agressziót vált ki a féltékenység.

Ahogy más is mondta már.. Szavak. Egy kicsit modernebb és hatékonyabb módja a problémamegoldásnak.

2008. szept. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog a másikat ilyen módon bizonytalanságban tartani és megbántani! Gondolj bele fordított esetben neked hogy esne ha a barátod sértettségből más lányok után szaladgálna hogy felhívja a figyelmedet! Ha problémád van, annak rendezésére intelligensebb módszer ha leültök átbeszélni!
2008. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne jatsz a tuzzel szerintem. A nok beindulnak ha egy pasirol latjak, hogy masnak is kell, a ferfiakbol viszont egesz mas reakciokat is kivalthat, ideges lesz a csajra pl...
2008. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. szept. 6. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lány akiben tényleg bíztam, nagyon szerelmes voltam, neki meg ez volt a mániája hogy én miért nem vagyok féltékeny? nem szeretem, vagy nem hiszem olyan szépnek, hogy másnak is tetszen? Aztán eldöntötte hogy féltékennyé tesz, részletesen beszámolt arról hogy miről beszélgetett egy pasival msnen (akit nem túlzottan birok), meg hogy miylen vicces stb.stb. Bár nem modntam neki, de nagyon fájt az egész és a bizalom is elveszett ó, romlott a kapcsolatunk, neki ott volt a vicces gyerek... és hát megcsalt, azt hiszem meg tudjátok érteni milyen érzés volt nekem, hogy egy ekkora hülyeség miatt az egész kapcsolatot tönkre tette és engem is majdnem (dokihoz jártam a szakítás után). Ő is nagyon megbánta amitt tett és sokszor beszéltünk és még megvan köztünk minden, volt hogy meg is csókoltam azóta, de ez olyan dolog amit már nem tudnék megbocsátani, ha újrakezdenénk tudom hogy csak ezen gondolkoznék. Semmiképp sem ajánlom hogy ezt csináld, inkább menj oda, öleld át, bújj hozzá és mondd azt neki hogy kérlek ne okozz fájdalmat, és akkor nem kell féltékennyé tenned
2008. szept. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!