Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most mit tegyek? En mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit tegyek? En mar ezt nem ertem.

Figyelt kérdés

A tortenet roviden. 5 honapja megismerkedtem egy sraccal akirol azt hittem h o a NAGY O!! azt hittem megtalaltm az igazit midnen szep es jo volt.. Majd szakitott 3 het utan, emailben amit eleve bunko dolgonak tartok avval a jelszoval h nem illunk ossze. teljesen letortem. Mikor kezdtem jobban lenni erzelmileg es randiztam egy sraccal megkeresett h nem e beszelnenk at a dolgokat. sajnos annyira odaig voltam meg vissza erte es ez volt legfobb vagyam / almom. h beleegyeztem a beszelgetesbe. elkovettem egy hibat h atmentem hozza es megtortent a \'dolog\'. Tudom h nem kellett volna. de.. azt hittem minden a regi lesz. akivel randiztam az nem jott ossze fokepp miattam mert tul gyorsan akarta venni a tempot es en erzelmileg nem voltam kesz ra mert meg mindig ezt a sracot szerettem ott legbelul.. Majd kibekulesunk utan 2 hettel megint szakitott es emailben, pont akkor mikor a suzlinapi vacsimra voltam hivatalos.. megint letortem de mar nem annyira.. most 2 honap utan megkeresett es felvette a kapcslatot velem, kuldott egy uzit h van egy emailem.. amiben kerdezte h h vagyok... 4szer fordult az email ami nem szzkvanyos sosem szeretett emaileket gepelni... nem egy szgepes figura... kerdezte h h allok fiu ugyben.. en cselesen visszakerdeztem es h o all csaj ugyben amire azt valaszolta majd lehet h egy napon...

Most mit akar??? ujra bekulni??? mar ammikor tul vagyok erzelmileg az egeszen vegre megtalaltam onmagam egyenesbe jottem, elfelejtettem ami volt.. most mit csinaljak? csak \'arra\' kellenek neki megint? vagy megvaltozott volna??


2008. szept. 5. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy csak azt akarja. Ha szeretne nem hagyott volna el, főleg nem a szülinapodon!!!!!! Érzéketlen kis majom, aki kihasznál téged mert TE HAGYOD MAGAD!! Tudom, hogy nehéz elfelejteni azt a srácot akit nagyon szeretsz de muszály lesz vagy ha gondolod menj vissza hozzá, feküdj vele le, aztán a 2 hét utáni szakitási e-mailjén ne is csodálkozz!
2008. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hogy nekem miért nem volt ilyen nőm...

ha nagyon kefélni kell, elég egy email, egyébként meg le sem kell xarni...


Mond te normális vagy? most komolyan gondolkozol azon, hogy még szóbaállsz vele????

2008. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem nem szeretnek visszamenni hozza mert gyanus a dolog nekem is.. csak masok velemenyer is kivancsi vagyok.. Nem szeretnem ugyanazt a hibat elkovetni tobbszor!!
2008. szept. 5. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Akármit is fog írni,te meg ne válaszolj rá és kész,majd rájön,hogy te nem olyan vagy,akit bármikor elő lehet venni,majd mikor neki ugy tetszik eldobni.Ne állj vele szóba,mert ugyanúgy járnál most is.
2008. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek a valaszokat!!! igy fogokm tenni ahogy irtatok!! nem szertenk visszamenni abba a melypontba ahol voltam.. orulok h tultettem magam rajta..
2008. szept. 5. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:
első válaszadó vagyok: igazán nincs mit, és pontosan!! Az utolsó válaszadónak igaza van!
2008. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tuti nem állnék vele szóba többet. Ha ezt 2szer eljátszotta, akkor megtesz újra és újra. Ne higgy neki, bármennyire is szereted. Sajnos a szerelemmel ez a legnagyobb baj, hogy nagyon fájdalmas is tud lenni.
2008. szept. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom meg egyszer a valaszokat!! az az erzes ami volt amikor osszejottunk mar nincs meg. A bizalom az elment teljesen es nem hiszem h valaha is visszajonne... altalaban egyszer kovetjuk el ugyanazt a hibat nem 2szer. o 2szer tette meg, ezek utan nem tudnek benne megbizni nem hogy maximalsian, hanem egyaltalan nem. Marpedig egy kapcs alapja a bizalom. Tehat nincs szandekomban visszafogadni.. Csak kivancsi voltam masok velemenyere. Nem ertettem h mi a feneket akar tolem, igy ket honap tavlataban hisz az o dontese volt a szakitas nem az enyem. nem ertettem miert gondolja ugy h megint visszakuszhat? eleg undoritonak tartom az egeszet es lealacsonyitonak marmint az o szempontjabol nezve eleg megalazo... na mindegy. Koszonom meg egyszer!!
2008. szept. 7. 04:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!