Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem Őt, miért lehet ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem Őt, miért lehet ez így? (hosszú)

Figyelt kérdés

A barátommal több mint egy éve vagyunk együtt.Igyekszem mindent megtenni, hogy ne legyen konfliktus kettőnk között, hogy jól érezze magát a kapcsolatban, hogy boldog legyen, elégedett, mert szeretem. (ha itt alszik, mindig csinálok reggelit, hogy kicsit tovább tudjon aludni, leszoktam a cigiről, szinte minden találkozásnál van orál, heti bulizásról átszoktam a havira, stb..)


Viszont úgy tűnik, hogy egy apróságon sokkal jobban fenn tud akadni, mint várná az ember. De lehet, hogy csak nekem apróság.


Régen heti buliknál ittunk, és havonta-kéthavonta egyszer kicsit több alkoholt ittunk, mint kellett volna.


Most viszont a barátom megkért, hogy fogjam vissza az alkoholt, amit havonta egyszer iszok, azt is csak kis mennyiségben(egy két ital).


Nemrég viszont barátnőkkel buliztunk, és egy picit többet ittam, tehát beütött. Nem hánytam, nem fetrengtem a földön, nem flörtöltem pasikkal(nem is szoktam soha)csak mámoros érzés volt. Este nálunk aludt, együtt mentünk haza busszal, és elkezdtem neki valamit mesélni, szexuális témában, és kicsit hangosra sikeredett, ő pedig rámszólt többször, hogy halkabban. Este nem bújt oda hozzám, és nem engedte, hogy odabújjak.


Másnap már vállalhatatlan volt a viselkedésem, meg kínos helyzetbe hoztam egy csomó ember előtt. A legrosszabb az volt, hogy megkért, többet ne igyak "túl sokat", mert kiábrándító a viselkedésem, pedig én nem érzem úgy, hogy ez súlyos dolog lett volna. Ráadásul, elkezdtem gondolkozni rajta, hogy mi lesz később, ha ez már kiábrándító..


Amúgy ő havonta párszor eljár sörözni a haverokkal vagy bulizni, és jóval többször volt ittas a kapcsolatunk alatt, mint én, és olyankor ő sem kuncog halkan magában.


Igaza van és én tévednék, ez már sok?


2011. nov. 12. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

ez egy arrogáns önző f@szkalap... ha ő többször eljár inni akkor neked is jogod van ehhez, és ha te nem akadsz ki h ö milyen ittasan akkor ö meg mi a f@szért ugat neked?

a helyedben szépen otthagynám a bus pi*ába ez ilyen kis aljas ge*iket...

2011. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon úgy tűnik nekem, hogy ő már nem érez túl sok mindent irántad, inkább csak megszokásból van veled. :/ De egyébként meg, amit mondott, hogy ne igyál annyit meg ilyesmi, azt szerintem jó szándékból mondta. Egy pasi bármit csinál, attól pasi marad és menő lesz, ha egy csaj ugyanazt csinálja, az viszont ribanc mások szemében és lenézik őt emiatt. Biztosan idősebb tőled a barátod és azért mondta ezeket... :)

Még valami...szerintem ne tegyél meg ennyi mindet neki, ha vissza akarod hódítani! Legyél egy kicsit elérhetetlen, ne add neki teljesen oda magad! Újra küzdjön meg érted, és hidd el utána értékelni fog téged!

Tudom, hogy nem könnyű, mert te meg gondolom nagyon szereted, de hidd el, hogy hatásos! :)

17/L

2011. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem fogok kiakadni ilyen apróságon, szóval nem megmondta, hogy hagyjam ezzel, csak nem tartom annyira fontosnak a dolgot, hogy piszkáljam érte. Ezért nem is értem, hogy lehet ilyenen kiakadni.
2011. nov. 12. 18:49
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, idősebb nálam öt évvel, de azt sem tudom felfogni, hogy mi köze van ennek a nőies viselkedéshez, ezt már ő is mondta, hogy nem nőies ennyit inni(pedig nem hánytam, nem fetrengtem, csak hangos voltam). Szerintem attól, hogy nem viselkedek mindig neki tetszően, még lehetek nő a szemében, főleg, hogy ő sem viselkedik tökéletesen, ahogy senki.


Abban viszont biztos vagyok hogy nagyon szeret, csak nem tetszik ez az "elvárás", hülyeségnek tartom.

2011. nov. 12. 18:55
 5/6 anonim válasza:

azért várja ezt el tőled, mert ő ezt nem tartja nőiesnek, érted? és mivel veled van együtt, ezzel saját magát is leégeti, hogy ilyen vagy...ezzel önmagát is minősíti mások előtt.


"Másnap már vállalhatatlan volt a viselkedésem, meg kínos helyzetbe hoztam egy csomó ember előtt. A legrosszabb az volt, hogy megkért, többet ne igyak "túl sokat", mert kiábrándító a viselkedésem"


ez egy fiúnak nagyon fontos, hogy a barátai mit gondolnak a csajáról...és hogyha vele akarsz együtt lenni, akkor változtatnod kell...


jameg, amit leírtál, hogy nem akarta, hogy hozzábújj emiatt, hát pfff..:D ez nagyon annak a jele, hogy nála valami nem oké.

2011. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már világos, csak hülyeségnek tartom:D


Olyan húsz vadidegen ember volt a buszon, akiket nem ismer, mert hozzám mentünk, és ő másik városban lakik(engem sem ismertek). Ketten voltunk, semmi barát, haver, ilyesmi, ezért is nem értem, hogy mit számít, mikor senki nem fogja az utcán keresni, hogy na melyik fiú volt azzal a csajjal. Az ilyet nem jegyzik meg az emberek, és ha meg is jegyezné valamelyik hatalmas eséllyel többet nem fogja látni.

2011. nov. 12. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!