Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem meg miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem meg miért van ez?

Figyelt kérdés

vannak azok a vékony gyerekek és rájuk izgul sok csaj vékonyak nyeszlettek divatmajmok ,komolytalanok ,én meg itt vagyok 20 évesen erős széles vállal izommal komolyan érteten és engem fújjognak le ,

miért ezek el jártok lányok ?


2011. nov. 13. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szívemből beszélsz :) Én am csaj vagyok, és én sem értem, hogy a barátnőim miért futnak állnadóan ilyen vékony, gyenge fiúkkal. Nekem pont olyan pasi kéne, mint te :$ (vagyishát erős, izmos, férfias)
2011. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*futnak fiúk után, bocsi :)
2011. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de ezt én sem értem. (Mondjuk sok mást sem értek a lányokkal kapcsolatban...) Ez a mai divat sajnos. Én meg nézelődök mindenhol, hol van már egy férfi, de a 20 évesek legtöbbje is kisfiú és ropi-alakú. :(

20L

2011. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

27 vagyok, de szerintem nem erről a korosztályról beszélsz, nem nagyon akad a hétköznapokban divatmajom.

Viszont nekem is a vékonyak tetszenek és hogy miért? Csak. Mert számomra az néz ki jól. Biztosan nem fújolnék az izomra, de nekem a vékony a vonzó.

2011. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én barátom is vékony, de semmiképpen sem kisfiú. Komoly, tanul, mondjuk ő egykorú veled. Ő is vállas, meg mellizma van, kockás has, de amúgy baromi vékony. Pedig egy nap eszik ötször, hatszor, normális főtt ételt, meg eszik egészségeset, zsírosat, mindent, tehát úgy étkezik mint egy átlagos ember.

Amúgy sem ezért szeretem, hanem mert okos, komoly, nem olyan mint ezek a fiúk, akikről beszélsz. De te simán le divatmajmoznád őt is, mert vékony... Ne ítélj külső alapján.

Majd neked is összejön egy lány, aki illik hozzád.

2011. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
izmos, erős, igazi izomagy tulok...
2011. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!