Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, h bolonduljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, h bolonduljon értem? 20l

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek tetszettem. Én eleinte nem éreztem iránta semmit, de mikor jobban megismertem megtetszett. Ő azt mondja, hogy már csak barátként néz rám, és nem akar már többet, viszont én úgy érzem, hogy még lenne esélyem. Hogyan keltsem fel az érdeklődését megint? Mit tegyek, hogy "belém bolonduljon"? Szeretnék vele összejönni. :( Örülnék a normális válaszoknak.
2011. nov. 13. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tehetsz semmit, kár volt lekoptatni.Ezt már elszúrtad.
2011. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És mit mondott miért néz rád már csak barátként, mikor tetszettél neki? Megismert és már nem jönne veled össze vagy megbántottad esetleg?
2011. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mindkettő... :S megbántottam, de azt mondta nem azért nem kellek neki, hanem mert megismert.
2011. nov. 13. 12:21
 4/8 A kérdező kommentje:
csak kicsit úgy érzem h a két dolog összefügg... nem tudok hinni neki, látom ahogy néz rám, h tetszem neki...
2011. nov. 13. 12:23
 5/8 Bogee123 ***** válasza:

az a fiú a külsődért szeretett...sajnos nem tudok mást tanácsolni, csak azt, hogy felejtsd el. Ne legyél sokat egyedül, mert ha társaságban vagy akkor hülyülsz, nem pedig rág gondolsz. Sportolj! Vékonyaknak, ideális súlyúaknak és duciknak is jót tesz, mert egészséges, zsírégető és addig sem gondolsz a srácra. Esténként nézz filmet mondjuk, de ne romantikusat, valami vicceset vagy akciót, mindig jó, h alehet röhögni vagy izgulni. Nembaj, ha bealszol a filmen, akkor sem gondolsz a fiúra este, amikor lefekszel. maximum két iylen hét, és elfelejted. Menj bulizni, ismerkedj fiúkkal:) Majd lesz egy olyan aki helyes és szivesen lennél vele;) Sok sikert!^^

13/L

2011. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha igazán tetszik akkor beszélj meg vele találkozót és próbáld elcsábítani. Meg kérdezd meg hogy mért nem jönne veled össze és tegyél neki ígéretet hogy ezeken változtatni fogsz.
2011. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak nem tudom h csábítsam el :S
2011. nov. 13. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem változtass magadon úgy h neki feltűnjön, legyél más vonzóbban más h tetsszél neki ilyenek pl.. öltözködés hordj vágottabb szexisebb ruhát, de vigyázz ne legyél túl pics@s mert akkor meg barátok se lesztek
2011. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!