Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi legyen beszéljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi legyen beszéljek vele vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: van egy nálam pár évvel idősebb srác, akivel valami kavarás féle volt egész januárban...

Tök jól kijöttünk, és már tényleg kezdett úgy tűnni, h valami komoly is lehet, mikor teljesen váratlanul kijelentette h ő nem nagyon tud barátságnál többet érezni...

Hát mondanom sem kell h éreztem magam azok után ahogy egy hónapig viselkedett... A lényeg az, h mikor "szakítottunk" azt mondta h ő még továbbra is szeretné tartani velem a kapcsolatot msnen stb. Mikor két hét után ráírtam egy, kicsit összevesztünk, mert én eleve azért akartam vele beszélni, h elmondjam neki,h lehett volna egy kicsit kedvesebb néhány emberrel mert ők nem tehettek róla h én is ott voltam. Na ő ezen besértődött, mert h most műtötték a szemét és h én még azt se kérdeztem meg h h van stb.

Nah igazából ezek után mind a ketten besértődtünk, is itt megállt a beszélgetés. Azóta nem beszéltünk, és nem tudom h rá kéne e írnom, bocsánatot kérni, h megbeszéljük, vagy inkább hagyjam a fenébe az egészet. Most akkor mit csináljak?? Nem szeretnék vele végleg összeveszni, mert akkor nem csak egy Fiú hanem egy nagyon jó barát is kiesne az életemből.

Légyszi segítsetek pls.

előre is köszi: L/16


2010. márc. 7. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyd már a fenébe. Majd megbékél.
2010. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes srác. Ha tényleg akarna vmit, akkor nem veszekedne veled ilyen hülyeségeken. De mivel szóvátette, hogy pl nem kérdezted meg vele mi van, valószínűleg hiányolta azt h törődj vele. Ennek ellenére most azt mondom, várj egy kicsit. Ha elkezdesz kuncsorogni, meg bocsánatért esedezni, akkor semmibe fog venni. Ha tényleg érdekled még, akkor előbb utóbb elkezd hiányolni és keresni fog, ha nem, akkor ennyi. Lépj tovább és kész.
2010. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pakliban viszont az is benne van, hogy azt várja, hogy jelentkezz( nem feltétlen bocsánatot kell kérned) csupán egy "baráti" érdeklődés is elegendő pl Hogy vagy? Mi újság?

Ha erre sem reagál akkor kell hagyni, de enélkül neki is úgy jön le, hogy számodra ő nem fontos. Aztán mindketten téves képzetekkel váltok el egymástól. Te tudod, de a hagyod akkor sose tudod meg mi lett volna ha......

2010. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az érdeklődés számodra fontos ember felől nem egyenlő a kuncsorgással, de értem mit szeretnének ezzel mondani és korrekt, de sok minden benne van a pakkliban
2010. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
<pakliban>--jav.
2010. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!