Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Beszéljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Beszéljek vele? Vagy hagyjam Őt?

Figyelt kérdés

2 hónapja jártam egy pasival 3 hetet, ezalatt 3-szor találkoztunk, és hát nem lettem belé rögtön szerelmes, mert még csak 3 hete ismertük egymást. (Rögtön első este összejöttünk.)

És azt hittem, hogy ez nem fog megváltozni és kidobtam, hiába mondta, hogy szeretne velem lenni. Az a baj, hogy meg sem mondtam neki a teljes indoklást, inkább valamit kamuztam.. :S igazából énsem tudom, hogy miért tettem ezt..

Viszont a szakítás utáni 2 hétben nem is gondoltam rá, de azután a mai napig minden nap csak ő jár a fejemben. Rájöttem, hogy hülye voltam, hogy kidobtam, mert persze, hogy nem leszek halálosan szerelmes senkibe sem 3 hét alatt, és hogy ő igazából mindent meg tudna adni nekem...

Azóta nem beszéltünk, és én egyszerűen nem tudom lezárni ezt a dolgot magamban. Mit tegyek? Írjak neki? Hívjam fel? Vagy ne zaklassam, mert szemét voltam vele? Segítsetek légyszi :S


2011. ápr. 1. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
hívd fel. örülök h segíthettem
2011. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja rendezd el vele és akkor jobb lesz.Talán még HAPPY AND is lehet :D
2011. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
cselekedj, amíg nem lesz túl késő(pl. harmadik személy felbukkanása)
2011. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy osztályba jártok?
2011. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lujzi cica ***** válasza:

beszélj vele rendezzétek el ezt a dolgot lehet hogy ő is hasonló képpen van. De én ezt nem tudhatom. Próbáld meg kideríteni hogy mit érez és csak ezután dönts végleg.

sok sikert a továbbiakban

2011. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!