Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljek vele vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Van egy srác,2éve ismerem,de csak barátok vagyunk...mindennap beszélünk msnen akár órákig is...le is feküdtünk 1hónapja 2szer is...de ennyi nem volt több,de úgy vettem észre,hogy amióta megtörtént, azóta kicsit bunkóbb mint eddig...mondjuk mindig kötekedünk egymással(barátnőim már azt is mondták ,hogy olyanok vagyunk mint a 20éves házasokXD)De nem tudom,hogy hogyan lássak belé,hogy ha szemtől szembe megmondanám neki akkor nem tudom hogy reagálna,és félek ha nem jönne össze akkor eltávolodna tőlem barátként is:S

Asszem ennyi lenne...


2009. szept. 23. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát,hol a női egzisztenciád?Lefeküdtetek nem volt több?Miért az nem elég érzelem nélkül?Szégyeld magad,és ne keresd az ilyen kapcsolatot többé!Nem igaz,hogy nem veszitek észre,hogy csak sok-sok esetben kihasználnak minket!
2009. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előző hozzászólóval. Ezt jól elrontottad, meggondolatlan voltál... barátnőiddel meg kellet volna beszélni, kívülről valaki sokszor jobban rá lát a dolgokra mintha csak te magad alkotnál döntéseket.

Ez tapasztalatból mondom. Én mindenkitől megkérdezem hogy jól csinálnám e amit akarok ha kényes dologról van szó.


Most neked romlott a tartásod. Azért bunkó mert elmondta a haverjainak és azok szerintem levonták a könnyen kapható következtetéseket...

Ember a hibáiból tanul... fel a fejjel.


18/F

2009. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ha csak lefeküdtetek, és nem alakult ki az h jártok is egymással, akkor hagyd a fenébe sztem....

Megkapott, és ennyi. Jah, kihasználtak....

2009. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,de viszont még mindig jóban vagyunk csak az h nem járunk,meg néha bunkók vagyunk egymással(mondjuk előtte is mindig).

Most lesz nemsokára a születésnapja és hivatalos vagyok rá,engem hívott meg először,meg hónap végén lesz egy koncert és eljön velem...

2009. szept. 26. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!