Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Hogyan nyerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Hogyan nyerjem el barátom haverjainak a bizalmukat?

Figyelt kérdés
barátommal összevesztünk mert van egy közös ismerősünk aki szeret bekavarni mert ő nem szeret engem és a barátom haverjai se bírnak mert én nem odavalósi vagyok és ez olyan terület védés féle de én nem akarok semmi rosszat senkinek csak hogy barátommal lehessek de így nehéz őt bántja a dolog de én bármit megtennék érte segítsetek
2010. márc. 7. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
figyelj szerintem először menj vissza az általános iskolába ahol megtanítják a gyerekeknek nekik a helyesírást és azt hogy az egész értelmetlen maszlag lesz hogyha nem teszel bele írásjeleket mert ugye azt ott tanítják általános iskolában ottan benne hogy a helyesírás fontos ugye érted hát persze hogy érted szóval használj írásjeleke oké és én most k.rva okosnak képzelem magam te is oké
2010. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sokat segitettél kösz,

inkább ne is írjál

2010. márc. 9. 11:17
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én megértettem. :) Hasonló cipőben jártam én is egy ideig. Ami a legfontosabb, hogy ne teperj, mert az csak idegenkedést vált ki. Tudom, én is ezerrel jópofiztam és minél inkább erőltettem a barátkozást, annál inkább idegenkedtek tőlem. Aztán egyszer úgy döntöttem, h le vannak ejtve, onnantól úgy bántam velük, ahogy szerintem megérdemelték és bejött. Most sem vagyok a kedvencük, de már nem utálnak olyan látványosan és az önbecsülésem is a helyére került. :)

2010. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, megprobálom én is hátha nekem is sikerülne:)
2010. márc. 12. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!