Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mutat be a haverjainak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutat be a haverjainak?

Figyelt kérdés

A barátommal 9hónapig jártam, és egyik haverjának sem mutatott be, nem ismerem akikkel együtt lóg.

Most is tartjuk a kapcsolatot, a haverjai tudnak rólam.

És elvileg szeret is a pasim, de mindig olyanokat talál ki, hogy ugy hivja el az ismerősét hogy azis hozza a csaját és igy mindenki párban lesz. Én erre nem vagyok kiváncsi... nem tartottam igényt erre sosem.

De azt a haverját akinek pl. nincsen csaja, azt miért nem mutatja be? Vagy ugy egyáltalán


2010. aug. 20. 03:16
 1/7 A kérdező kommentje:

sosem volt olyan hogy elmegyünk többen pl. bulizni vagy szórakozni. Mindig mindenhova csak kettesben:S Persze most hogy szakítottunk ugyebár most bezzeg összejár velük pokerezni... Erre mondom, hivjuk ki őket is a tüzijátékra.

Erre mondja hogy 2 srácnak irt sms,t h jönnek-e abból egyiksem ér rá...

2010. aug. 20. 03:22
 2/7 A kérdező kommentje:
meg a pokerezés közben elmesélte nekik, hogyha nekem vmi nem tetszik akkor hisztizek...
2010. aug. 20. 03:29
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy a haverjai miatt... nem akarja hogy valamelyik rád hajtson. legalábbis én féltem a voltbarátnőimet a haverjaimtól
2010. aug. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de ha nem jártok, akkor minek csinálsz ezekből problémát? Lehet, hogy csak né vagyok túlzottan ódivatú, de eddig úgy tudtam, ha két ember már nem jár, akkor még kevesebb joga van azon felháborodni, hogy nem hívja el az egyik a másikat... Mivel nem feltétlenül kötelező tartaniuk a kapcsolatot. Az, hogy ti tartjátok a kapcsolatot, nem jelenti azt, hogy neked bármiféle elvárásod is lehetne vele szemben. Mivel nem jártok.

És tényleg eléggé hisztis lehetsz, szerintem azért nem mutatott be a barátainak...

2010. aug. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igaza lehet az elsonek. mi van, ha olyanok, akik elkapnak, es addig dugnak, amig mozogsz!?

es a masodiknak is... ezt akkor kellett volna megkerdezni, amig egyutt voltatok. eso utan macintosh...

2010. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de vajon szégyell?:(
2010. aug. 20. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem félt, hogy az egyik haverja rád hajt
2010. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!